Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Tisco 304 Roestvrij Staal Plaat met 2B Oppervlak 1219*2438mm SS Plaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
SUS301 roestvrij staal band 1/4 Hard 1/2 Hard Full Hard Tempers beschikbaar
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
301 Roestvrij staalplaat ASTM A240 SS Plaat 0,4 - 10,0 mm AISI301 Roestvrij platen
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 17-4PH roestvrij staal |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Anti-glijstaal plaatplaat 316L / 1.4404 SS
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 316L |
| Breedte: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
JIS G4305 SUS304 Roestvrij staalplaat 0,3-3,0 mm 2B BA Oppervlak
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304 304L 316L 310S 321 2205 2507 904L 254SMO. enz. |
| Dikte: | 0,4 -80,0mm |
Hittebestendige van het Metaalstroken AISI van 309S Roestvrije EN 1,4833
| Producten: | Roestvrij staalstrook |
|---|---|
| Dikte: | 0.1 - 10.0mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |
Beide maat PVC Protect Film BA Oppervlakte roestvrij staal spoel Klasse 304 / AISI304 / EN 1.4301
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
ASTM 304 Roestvrije staal Diamond Tread Plate van de Roestvrij staal het Geruite Plaat voor Vloer
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Het Roestvrije staal Duplexplaat 2205 Dikte 0.416.0mm TISCO POSCO van UNS S32205
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 2205 |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
HV540 - 600 Hoge hardheid 301 roestvrij staalplaat 0,1 - 3,0 mm met een binnendiameter van 508 mm
| Producten: | band van roestvrij staal |
|---|---|
| Dikte: | 0.1-2,5 mm |
| Breedte: | binnen 1500mm |

