Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Inconel 825 plaat Nikkel legering staalplaat met koude tekeningstechniek ASTM B424 Corrosiebestendig
| Model-NR.: | Inconel 825 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Koudtekenen |
17CrNiMo6 Legeringsstaal Ronde Staaf met Gepolijst Oppervlak en OD 6-630mm voor Zware Toepassingen
| Diameter: | 13 - 300 mm |
|---|---|
| Lengte: | 6M of Douane |
| Koolstofgehalte: | 0,15-0,20% |
DIN 1.6587 Ronde staalbalk met gepolijst oppervlak en OD 6-630 mm voor toepassingen in vormstaal
| Diameter: | 13 - 300 mm |
|---|---|
| Lengte: | 6M of Douane |
| Koolstofgehalte: | 0,15-0,20% |
EN 10204-3.1 Gecertificeerde 17CrNiMo6 Gelegeerd Staal Ronde Staaf met Gepolijst Oppervlak en OD 6-630mm
| Diameter: | 13 - 300 mm |
|---|---|
| Lengte: | 6M of Douane |
| Chemische samenstelling C: | 0,15-0,20 |
34CrNiMo6 Hoge Sterkte Gelegeerd Staal Ronde Staaf met Gepolijst Oppervlak voor Ovensteunrol
| Modelnummer: | 34CrNiMo6 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
| Diameterbereik: | 6-630 mm |
34CrNiMo6 1.6582 Ronde staalstaal met gepolijst oppervlak
| Materiaalkwaliteit: | 34crnimo6 DIN1.6582 |
|---|---|
| Diameterbereik: | 6-630 mm |
| Koolstofgehalte: | 0,30-0,38% |
Gesmeed gelegeerd staal rond staaf kwaliteit 1.6587 / 17CrNiMo6 met gepolijst oppervlak en diameter 30 - 300 mm
| Diameterbereik: | 30 - 300 mm |
|---|---|
| Lengte: | 6M of Douane |
| Chemische samenstelling C: | 0,15-0,20 |
SGS goedgekeurde DIN 1.6582 34CrNiMo6 legering staal ronde staaf met gepolijst oppervlak en hoge sterkte
| Materiaalkwaliteit: | 34crnimo6 DIN1.6582 |
|---|---|
| Diameterbereik: | 6-630 mm |
| Lengte: | 3m |
17CrNiMo6 legeringsstaal ronde staaf met gepolijst oppervlak en OD 6-630 mm warmgewalste staalstaaf
| Diameter: | 13 - 300 mm |
|---|---|
| Lengte: | 6M of Douane |
| Chemische samenstelling C: | 0,15-0,20 |
Hastelloy C276 Helder staafje met oxidatiebestandheid en gepolijst oppervlak voor op maat gesneden toepassingen
| Model-NR.: | C276 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |

