Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Warmgewalste en gesmede ronde staaf van 30CrMnSiA-gelegeerd constructiestaal – Ideaal voor componenten met hoge belasting
| Producten Naam: | Ronde staaf van legerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 300mm |
| Lengte: | 6m |
Van de het Nikkellegering van UNS N06625 de Pijpbuis Inconel 625 Warmgewalste 625 SMLS
| Producten: | De Pijp van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | Inconel 625 |
| Diameter: | OD6 - 1020mm |
ASTM A276 UNS S41000 Ronde staalstaaf Diameter 6 - 300 mm legering 410 roestvrij
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
Diameter 5 - 250 mm SA276 legering 416 rood staal in 6m lengte
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 416 |
Incoloy 800/800H naadloos buisje met nikkellegering / super-austenitisch roestvrij staal buisje
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Incoloy 800 / 800H |
| Diameter: | DN6-DN400 |
EN 1.8550 (34CrAlNi7-10) Nitriderende stalen ronde staaf, warmgewalst, met een diameter van 10 - 350 mm
| Model-NR.: | EN 1.8550 / 34CrAlNi7-10 |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Vorm: | Bar |
De gesmede Legering van de Roestvrij staal Ronde Bar Rod Heat Treatment Length 329/1,4460 6m
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 329 2205 2507.etc |
303Cu roestvrij staal Ronde staaf Diameter 5 - 250mm AISI303CU Zachte roestvrij strijkstok
| Vorm: | ronde |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
UNS N08904 904L Roestvrijstalen Ronde Staaf
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Standaard: | Astm en gb jis |
| Cijfer: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507.etc |
Warmgewalste nickellegeringsbuis Incoloy 800HT-buis met gepolijst oppervlak en hoge temperatuurweerstand
| Model-NR.: | Incoloy 800HT |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |

