Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Precision Ground 1.4418 Ronde staalbalken met een laag koolstofgehalte, Mo-Ni-legering voor uitstekende lasbaarheid en corrosiebestendigheid
| Naam van producten: | 1.4418 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
17-4PH Ronde staalstaaf van hoge sterkte, hardingsgraad door neerslag voor lucht- en ruimtevaart en industrieel gebruik
| Naam van producten: | 17-4PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
17-4PH (UNS S17400) Roestvrij staal ronde staaf corrosiebestendige hoogwaardige legering
| Naam van producten: | 17-4PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
EN 10088 legering 1.4021 / X20Cr13 Ronde staalbal Diameter 4 - 350 mm Vaste oplossing
| Vorm: | Hoekbalk / kanaalbalk |
|---|---|
| Standaard: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
UNS N10675 / Hastelloy B-3 Ronde staaf met certificaat EN 10204-3.1
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy B-3 |
| Diameter: | 6 - 250mm |
UNS N08825 Plaat en plaat van nikkellegering, warmgewalst, dikte binnen 30 mm
| Producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | UNS N08825 |
| Dikte: | 0.5 - 30.0mm |
Legering 800h / 800HT Nikkel Legering Plaat Breedte 1000mm 1219mm 1500mm Nikkel Legering
| Producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | UNS N08810 |
| Dikte: | 0.5 - 30.0mm |
Inconel 600 Nikkel legering plaat UNS N06600 Platen Lasersnijden, CNC-snijplaten
| Producten: | De plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Inconel 600 |
| Dikte: | 0.4 - 80 mm |
Hastelloy X Rond Staaf (UNS N06002) - Precisiebewerkt voor Prestaties in Extreme Omgevingen
| Producten: | Hastelloy X Ronde balk |
|---|---|
| Cijfer: | Hastelloy X |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Warmgewalste en gesmeed 18Cr2Ni4WA legeringsstaal Ronde staafstructuur Toepassingsdiameter 20 - 300 mm
| Producten Naam: | Ronde staaf van legerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 450 mm |
| Lengte: | 6m |

