Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Πλάκα Inconel 825 Πλάκα χάλυβα από κράμα νικελίου με τεχνική ψυχρής έλξης ASTM B424 Ανθεκτική στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Ακατέργαστο 825 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
17CrNiMo6 στρογγυλή ράβδος από κράμα χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια και OD 6-630mm για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Διάμετρος: | 13 - 300 mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6M ή συνήθεια |
| Περιεκτικότητα σε άνθρακα: | 0,15-0,20% |
DIN 1.6587 Alloy Steel Round Bar with Polished Surface and OD 6-630mm for Mold Steel Applications
| Διάμετρος: | 13 - 300 mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6M ή συνήθεια |
| Περιεκτικότητα σε άνθρακα: | 0,15-0,20% |
Πιστοποιημένη ράβδος από κράμα χάλυβα 17CrNiMo6 σύμφωνα με το EN 10204-3.1 με γυαλισμένη επιφάνεια και διάμετρο 6-630mm
| Διάμετρος: | 13 - 300 mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6M ή συνήθεια |
| Χημική σύνθεση γ: | 0,15-0,20 |
34CrNiMo6 高强度合金钢圆棒,抛光表面,用于窑炉支撑辊
| Αριθμό μοντέλου: | 34CrNiMo6 |
|---|---|
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
| Εύρος διαμέτρου: | 6-630 χλστ |
34CrNiMo6 1.6582 Στρογγυλή μπάρα από χάλυβα κράματος υψηλής αντοχής με γυαλισμένη επιφάνεια
| Βαθμός υλικού: | 34crnimo6 DIN1.6582 |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | 6-630 χλστ |
| Περιεκτικότητα σε άνθρακα: | 0,30-0,38% |
Στρογγυλή ράβδος σφυρηλατημένου χάλυβα 1.6587 / 17CrNiMo6 με γυαλισμένη επιφάνεια και διάμετρο 30 - 300 mm
| Εύρος διαμέτρου: | 30 - 300 mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6M ή συνήθεια |
| Χημική σύνθεση γ: | 0,15-0,20 |
Εγκρίθηκε από την SGS DIN 1.6582 34CrNiMo6 στρογγυλή μπάρα από κράμα χάλυβα με γυαλισμένη επιφάνεια και υψηλή αντοχή
| Βαθμός υλικού: | 34crnimo6 DIN1.6582 |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | 6-630 χλστ |
| Μήκος: | 3μ |
17CrNiMo6 钢筋圆棒,抛光表面,外径 6-630mm 热轧钢棒
| Διάμετρος: | 13 - 300 mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6M ή συνήθεια |
| Χημική σύνθεση γ: | 0,15-0,20 |
Μπάρα Hastelloy C276 Λάμψης με Αντοχή στην Οξείδωση και Γυαλισμένη Επιφάνεια για Εφαρμογές Προσαρμοσμένης Κοπής
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C276 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

