Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
ASTM A182 F91 Ronde staalstaaf gesmeed roestvrij staalstaaf Diameter 140 - 350 mm
| Producten: | ASTM A182 F91 roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507,440C. enz. |
Corrosiebestendige Hastelloy X ronde staaf voor lucht- en ruimtevaart en warmtewisselaarprojecten
| Producten: | Hastelloy X Ronde balk |
|---|---|
| Cijfer: | Hastelloy X |
| Diameter: | 10 - 350mm |
17-4PH Ronde staalstaaf warmtebehandelde PH-kwaliteit voor assen, kleppen en structurele onderdelen
| Naam van producten: | 17-4PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Gepolijst oppervlak Inconel 718 Ronde staaf GH4169 Nickel legeringstaaf met OD 6-300 mm en corrosiebestendigheid
| Materiaal: | Monel/Inconel/Hastelloy/Haynes/nikkellegering/nikkel-kobaltlegering |
|---|---|
| Diameterbereik: | Buitendiameter 6-300 mm |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
ASTM B409 Incoloy 800H Rondstaaf Precisie-bewerkte Nikkel-legering Staaf voor Petrochemische & Energiesector
| Model-NR.: | 800H |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Inconel 625 / UNS N06625 Nikkellegering naadloos stalen buisbuis SS buis snijden en polijsten
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Inconel 625 / UNS N06625 |
| Diameter: | DN6-DN400 |
2304 Ronde staalstaaf Vaste oplossing Afwerking H950 H1050 H1150 Warmtebehandeling
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 2304 |
SAE 8620RH Ronde staalbalk Diameter 80 mm 100 mm 130 mm 150 mm 200 mm 250 mm
| Naam van de producten: | Ronde staaf van legerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6m |
Van de het Nikkellegering van UNS N08810 de Plaat Inconel 800H 0.330.0mm 1000mm 1219mm 1500mm
| Producten: | De Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | INCOLOY 800H |
| Dikte: | 0.6 - 30.0mm |

