Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Warmgewalst 0Cr13Ni5Mo legering roodstaal ASTM A276 voor hoge sterkte toepassingen
| Model-NR.: | 1.4418 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
34CrNiMo6 DIN1.6582 Ronde staalstaaf met gepolijst oppervlak en hoge sterkte voor industriële toepassingen
| Modelnummer: | 34crnimo6 DIN1.6582 |
|---|---|
| Diameterbereik: | Buitendiameter 6-630 mm |
| Chemische samenstelling: | Koolstof: 0,30/0,38; Silicium: maximaal 0,40; Mangaan: 0,50/0,80; Chroom: 1,30/1,70; Molybdeen: 0,15 |
DIN 1.6587 Ronde staalbalk met gepolijst oppervlak en diameter 30-200 mm voor toepassing in vormstaal
| Diameterbereik: | 30 - 200mm |
|---|---|
| Lengte: | 6M of Douane |
| Chemische samenstelling C: | 0,15-0,20 |
17CrNiMo6 legeringsstaal ronde staaf met gepolijst oppervlak en OD 6-630 mm
| Diameter: | 13 - 300 mm |
|---|---|
| Lengte: | 6M of Douane |
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
CD4MCU Super roestvrij staal ronde staaf warmgewalst nikkel legering staaf Diameter 10-350mm
| Model-NR.: | CD4MCU |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Corrosiebestendige warmgewalste legering 926 ronde staaf UNS N08926 met diameter 10-350 mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | het inleggen |
1.4418 Roestvrijstalen staaf - Corrosiebestendige Hoge Sterkte Ronde Staaf Verkrijgbaar in Maatwerk Lengtes
| Model-NR.: | 1.4418 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
Warmgewalste SAE8620 gelegeerd staal ronde staaf met gepolijst oppervlak voor structurele toepassingen
| Diameterbereik: | 10 - 320 mm |
|---|---|
| Lengte: | 6M of Douane |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM A322 Warmgewalste Gegloeide SAE4140 Gelegeerd Staal Ronde Staaf met OD 6-630mm Gepolijst Oppervlak voor Matrijsstaal Toepassing
| Model-NR.: | SAE4130 SAE4140 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Gepolijst |
| Legering: | Legering |

