Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Warmgewalste 400-serie roestvrijstalen heldere staaf met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
Op Maat Gesneden 304 316L 321 Roestvrij Staal Bright Bar met OD 6-300mm en Helder Oppervlak
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
AISI 304L roestvrij staal heldere staaf warmgewalst met OD 6-300mm roestvrij staalstaaf
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
High Purity Monel400 Round Steel with Superior Ductility & Corrosion Resistance
| Producten: | Monel 400 ronde balk |
|---|---|
| Cijfer: | Monel 400 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Precision-Cut Monel K500 Round Steel Excellent Fatigue Resistance, High Tensile Strength for Industrial Machinery Parts
| Producten: | monel de ronde bar van k500 |
|---|---|
| Cijfer: | Monel K500 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
UNS N06625 Inconel 625 Bar, 5/8-14" Size, Power Generation; complies with ASTM B446
| Producten: | Inconel 625 Ronde Bar |
|---|---|
| Cijfer: | Inconel 625 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Klasse 420 431 17-4pH roestvrij staal heldere staaf met helder oppervlak en OD 6-300 mm voor gereedschappen
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
300-serie roestvrijstalen heldere staaf met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
ASME SB446 Inconel 625 staaf voor chemische installaties in maten ½-10 inch
| Model-NR.: | 625 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Warmgewalst |
UNS N08810 Warmtebestendige roestvrijstalen staalstaven 800H Diameter 10 - 350 mm Warmgewalste en gesmeed staven
| Producten: | Incoloy 800H ronde staaf |
|---|---|
| Cijfer: | INCOLOY 800H |
| Diameter: | 10 - 350mm |

