Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
Ronde staalstaaf van hoge sterkte 17-7 PH
| Naam van producten: | 17-7PH roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Koud getrokken Hastelloy C276 ronde staaf met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Model-NR.: | Hastelloy C276 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Koudtekenen |
ENGELSE ASTM Standaard309s Ronde Bar Roestvrije 10300mm van GB
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
CD4MCU Ronde staalbalken Superieure duurzaamheid slijtvastheid
| Naam van de producten: | CD4MCU roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6 m of op verzoek elke lengte snijden |
Hastelloy C276 Nikkellegering Staaf 6-350mm Diameter Heldere Ronde Staaf
| Producten: | Platen van nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | c276 |
| Diameter: | 6 - 350 mm |
UNS N08020 Stainless Steel Bar Corrosion Resistant Nickel Alloy for High-Temperature Applications
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Hot Rolled & Forged Duplex 2205 Stainless Steel Round Bar Solid Solution Finishing SS Bar
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
317L / S31703 Roestvrijstalen Ronde Staaf Helder Gepolijste SS Staaf Toepassing voor Chemische Industrie
| Productennaam: | 317L roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
De Legeringsuns N10276 Naadloze buis van het Hastelloyc276 Nikkel/Gelaste Pijpastm ENGELSE Norm
| Producten: | De Pijp van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | OD6 - 1020mm |
Hittebestendige Pijp 20/2,4660/UNS N08020 Buis van de Nikkellegering
| Producten: | De Pijp van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | UNS NO8020 |
| Diameter: | OD6 - 1020mm |

