Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
40CrNiMoA legeringsstaal ronde staaf warmgewalste staalstaaf gesmeed type 150 - 350 mm diameter
| Naam van de producten: | Ronde staaf van legerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6m |
Incoloy 825 Nickel alloy plaat & plaat 1.0 - 30.0mm alloy 825 platen
| Producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | UNS N08825 |
| Dikte: | 0.5 - 30.0mm |
UNS N08810 / Incoloy 800H Nikkelplaten en -platen van legering 0,5 - 40,0 mm
| Producten: | Het Blad & de Plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | UNS N08810 |
| Dikte: | 0.5 - 30.0mm |
UNS N08926 Stainless Steel Round Bar / SS Bars Alloy 926 ASTM A276 Diameter 5 - 350mm
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Warmgewalst 30CrMnSiA legeringsstaal Ronde staaf Diameter 10 - 350 mm Hoge taaiheid en slijtvastheid
| Producten Naam: | Ronde staaf van legerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 300mm |
| Lengte: | 6m |
20Cr2Ni4A legeringsstaal ronde staaf warmgewalste staalstaaf / gesmeed staalstaaf
| Producten Naam: | Ronde staaf van legerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 450 mm |
| Lengte: | 6m |
Diameter van de het Roestvrije staal de Ronde Bar 904L van UNS N08904 10 - 350mm Stevige Oplossing
| Vorm: | Ronde |
|---|---|
| Norm: | ASTM ENGELS GB JIS |
| Rang: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
NO8020 Naadloze Gelaste Pijp 20 DN10 van de nikkellegering - DN400 STD in 6m Lengte
| Producten: | De Pijp van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | UNS NO8020 |
| Diameter: | OD6 - 1020mm |
926 Stainless Steel Bar Alloy 1.4529 High Precision Round Bar for Industrial Applications
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
1.4418 (X4CrNiMo16-5-1) Ronde staalstaaf van hoge sterkte Martensitische kwaliteit voor maritieme en hydro-toepassingen
| Naam van producten: | 1.4418 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |

