Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
ASTM A182 F91 Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A182 F91 |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 316Ti 309S 310S 317L 321 329 2205 2507,440C. κλπ. |
Ανθεκτική στη διάβρωση στρογγυλή ράβδος Hastelloy X για αεροδιαστημικά έργα και εναλλάκτες θερμότητας
| Προϊόντα: | Hastelloy X Στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy Χ |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
17-4PH Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα θερμικά επεξεργασμένη ποιότητα PH για άξονες, βαλβίδες και δομικά μέρη
| Όνομα προϊόντων: | 17-4PH ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Polished Surface Inconel 718 Round Bar GH4169 Nickel Alloy Rod with OD 6-300mm and Corrosion Resistance
| Υλικό: | Monel/Inconel/Hastelloy/Haynes/Κράμα νικελίου/Κράμα νικελίου-κοβαλτίου |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου: | OD 6-300mm |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ανθεκτική στη διάβρωση στρογγυλή ράβδος Hastelloy με αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και επιλογές προσαρμοσμένης κοπής
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμοσμένη κοπή οποιουδήποτε μήκους κατά παραγγελία |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
ASTM B409 Incoloy 800H Στρογγυλή ράβδο από κράμα νικελίου με ακριβή μηχανήματα για τον τομέα της πετροχημικής και της ενέργειας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 800h |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Σωλήνες ατσάλινου χάλυβα από νικελικό κράμα, χωρίς συγκόλληση
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Ακατέργαστο 625 / UNS N06625 |
| Διάμετρος: | DN6-DN400 |
2304 Στρογγυλή ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα Στερεό διάλυμα Τελική επεξεργασία
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 2304 |
SAE 8620RH Στρογγυλή ράβδο από κράμα χάλυβα Διαμέτρου 80mm 100mm 130mm 150mm 200mm 250mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Στρογγυλή μπάρα από κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6 μέτρα |
Πιάτο Inconel 800H 0.330.0mm 1000mm 1219mm 1500mm κραμάτων νικελίου UNS N08810
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Πάχος: | 0.6 - 30.0mm |

