Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
UNS S31635 Ronde staalstaaf van legering 316Ti, warmgewalst zwart staaf, op verzoek in kleine stukjes gesneden
| Productennaam: | 316ti roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
17CrNiMo6 1,6587 Ronde Gediplomeerd de Baren 10204-3.1 van het Legeringsstaal
| Productennaam: | De Ronde Bar van het legeringsstaal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m |
SAE8620H Ronde staalstaaf van legering 20CrNiMoA Staalstaaf gesmeed staal / warmgewalste staalstaven
| Naam van het product: | De Ronde Bar van het legeringsstaal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6m |
Hastelloy C276 gesmeed ronde staaf Diameter 140 - 350 mm Custom snijden van elke lengte legering C276 staaf
| Producten: | Platen van nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | c276 |
| Diameter: | 6 - 350 mm |
ASTM A276 legering 321F Ronde staalstaaf Helder polijsten H6 H7 H9 H11 H13 Tolerantie
| Productennaam: | 321F roestvrijstalen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
De Naadloze buis van de het Nikkellegering van UNS N10276/C276 Gelaste Pijp DN6-DN400 in SCH40 SCH80
| Producten: | De Pijp van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | OD6 - 1020mm |
SAE4340 Ronde balk van legeringsstaal Warmgewalste balk van gesmeed staal Ronde balk Diameter 10 - 350 mm
| Naam van het product: | De Ronde Bar van het legeringsstaal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6m |
Lasergesneden ronde, vierkante, speciale maat legering C276 nikkel legering plaatplaten
| Producten: | Platen van nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | UNS N10276 / 2.4819 |
| Dikte: | 3.0 - 50.0 mm |
UNS S32205 / Duplex 2205 Stainless Steel Round Bar / Alloy 1.4462 Custom Cutting in Length
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
ASTM A743 CA6NM Equivalent 1.4418 Ronde staalstaaf ️ Verdoofd en getemperd voor turbineassen en propellers
| Naam van producten: | 1.4418 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |

