Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
OF-CU koper ronde staaf C10200 Zuurstofvrij koper Diameter 4 - 250 mm glad oppervlak
| Naam van de producten: | Koperen staaf |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250 mm |
| Lange: | aangepast elke lengte op aanvraag |
C10200 VAN KOPER RONDE BAAR Diameter 4 - 300 mm zacht 1/8H 1/4H 3/4H 1/2H 3/4H
| Products Name: | Copper Bar |
|---|---|
| Diameter: | 4 - 250mm |
| Length: | custom any length as request |
Warmgewalste en gesmede 30CrNiMo8 gelegeerd staal ronde staaf in 6m lengte Q+T massieve oplossing
| Producten Naam: | Ronde staaf van legerd staal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 450 mm |
| Lengte: | 6m |
Koud getrokken Hastelloy C276 ronde staaf met helder oppervlak en OD 6-300 mm
| Model-NR.: | C276 Inconel 625 718 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | Koudtekenen |
Hastelloy C276 / UNS N10276 Naadloos buisbuis van nikkellegering DN10 - DN300 Snijbuis
| Producten: | Pijp van nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Hastelloy C276 |
| Diameter: | DN10 - DN300 |
Legering S41500 / 1.4418 / 0Cr13Ni5Mo / F6NM Legering rounde staalbalk roestvrij ASTM A276
| Naam van de producten: | 1.4418 roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lange: | 6 m of op verzoek elke lengte snijden |
Chemische toepassingsgebied Nikkellegering C276 Ronde staaf / heldere asdiameter 6 - 300 mm Aanpassing van de lengte
| Producten: | Platen van nikkellegering |
|---|---|
| Cijfer: | c276 |
| Diameter: | 6 - 350 mm |
Alloy 926 Stainless Steel Round Bar For Machinery and Construction Components
| Productennaam: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
ASTM A276 316Ti / UNS S31635 / 1.4571 Ronde staalstaaf met corrosiebestendigheid en hoge temperatuurbestendigheid
| Productennaam: | 316ti roestvrij staalstaaf |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m of het afsnijden van een lengte als verzoek |
Van de het Nikkellegering van ASTM B163 Naadloze de Buispijp UNS N07718 Inconel 718 in 6m die snijden
| Producten: | De Pijp van de nikkellegering |
|---|---|
| Rang: | UNS N07718 / Inconel 718 / 2.4668 |
| Diameter: | OD6 - 1020mm |

