Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
1.4301 Ανοξείδωτη λαμαρίνα θερμής έλασης με γυαλιστερή επιφάνεια SS 304 ASTM A240
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 1.4301 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Φωτεινή αναψύκλωση 304 ταινιών από ανοξείδωτο χάλυβα με τεχνική τελικής επεξεργασίας με καθρέφτη BA και ψυχρή έλαση
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα της κλάσης ASTM A240 317L με τεχνική ψυχρής έλασης και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1-0,0 mm πάχος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Εύρος πάχους: | 0,1 mm - 3,0 mm (ψυχρής έλασης), 3,0 mm - 10 mm (θερμής έλασης) |
|---|---|
| Εύρος πλάτους: | 5mm - 1500mm (ψυχρής έλασης), 10mm - 2000mm (θερμής έλασης) |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
Πλάκα ελέγχου από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM EN DIN AISI304 AISI316L AISI321 SS Πλάκα σχεδίων
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Δάχος: | 1.0 - 8.0mm |
TISCO 321 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Δάχος 3,0 - 16,0 mm πλάτος 1500*6000 mm Σωματείο μέγεθος
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 321 / 1.4541 / s32100 |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 254SMO υψηλών επιδόσεων, ιδανική για χημικές και θαλάσσιες εφαρμογές
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 254SMO |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A240 θερμής έλασης 304 με γυαλισμένη επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 S30408 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με φινίρισμα 2B BA σε πλάτους 1000 mm 1219 mm 1500 mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Συγκολλημένος σωλήνας από γαλβανισμένο χάλυβα εν θερμώ για πάχος δομής 0,4 - 4,5 mm για εφαρμογή κατασκευής
| Όνομα προϊόντων: | Σωλήνας από γλαβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | OD10 - 219mm |
| Επίστρωμα: | Ψευδάργυρος 40- 270g/m2 |

