Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
UNS N06625 Nickel Alloy Round Bar Diameter 10 - 300mm Hot Rolled Custom Cutting in Length
| Προϊόντα: | Inconel 625 στρογγυλός φραγμός |
|---|---|
| Βαθμός: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Hot Rolled Hastelloy C-22 Round Bar With Excellent Corrosion Resistance Diameter 10 - 350mm
| Προϊόντα: | Hastelloy C-22 Round Bar |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy C22 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Ανθεκτική στη διάβρωση 926 Στρογγυλή ράβδο UNS N08926 / DIN 1.4529
| Προϊόντα: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 926 (1.4529) |
| Διάμετρος: | 10 - 300 mm |
Στρογγυλή μπάρα 654smo θερμής έλασης με φωτεινή επιφάνεια και Super Austenitic Stainless Steel Bar OD 6-300mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 654SMO |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ράβδος Hastelloy C276 Ψυχρής Έλξης με Λαμπερή Επιφάνεια και Διάμετρο 6-300mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C276 Inconel 625 718 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ανοξείδωτο ατσάλι UNS N08810 Κράμα 800H Διάμετρος 10-350mm Θερμής έλασης & Σφυρηλατημένο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 800h |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Σιδηροδρομικές γραμμές από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 40 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
316L από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Ανθεκτικός στη διάβρωση υψηλής αντοχής ASTM A955/A955M Σιδηροτροφικό σίδερο από ανοξείδωτο χάλυβα Duplex SS σίδερο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Incoloy 800H Στρογγυλή ράβδο Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες κράμα νικελίου-σιδήρου-χρωμίου θερμής έλασης με προσαρμοσμένο μήκος
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 800h |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

