Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη θερμότητα πιάτο EN 1,4833 X12CrNi23-13 3.030.0mm ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο ανοξείδωτου |
| Βαθμός: | 1.4833 |
Πιάτο ανοξείδωτου ASTM A240 310S/06Cr25Ni20/1,4845/S31008 0,4 - 80.0mm
| Όνομα προϊόντων: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 310s |
| Πάχος: | 0.630.0mm |
Ατσάλι από ανοξείδωτο καλώδιο SS Καλώδιο 304 316L / 310S / 2205
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Φωτεινή Πολωνική Incoloy 800H Στρογγυλή ράβδος / κράμα UNS N08810 Στρογγυλές ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
ASTM EN DIN GB JIS Πρότυπο Hastelloy X Στρογγυλή ράβδος /Bright Bar / Ράβδος από κράμα νικελίου
| Προϊόντα: | Hastelloy X Στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy Χ |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
AISI 201 φωτεινός που γυαλίζεται γύρω από το φραγμό 350mm την κατασκευή
| Μορφή: | επίπεδος |
|---|---|
| πρότυπα: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
UNS S31803 2205 διπλό πιάτο 0.460.0mm ανοξείδωτου καυτό - κυλημένος ελασματοποιημένος εν ψυχρώ
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 2205 |
| Πάχος: | 0.4 - 16.0mm |
EN 10088 Κατηγορία 1.4432 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Μονάχα 0,4 - 40,0 mm X2CrNiMo17-12-3
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | EN 1.4432 |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
BS 6744 ASTM A955 / A955M Σίδερο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Διάδρομοι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| πρότυπο: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |

