Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
Πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα ASTM A240 904L 0,6 - 30,0mm Ανθεκτική στη διάβρωση ανοξείδωτος χάλυβας N08904
| Εύρος πάχους: | 0.6 - 30.0mm |
|---|---|
| Επιλογές πλάτους: | 1000mm, 1219mm, 1500mm |
| Επιλογές μήκους: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm |
Ελάσμα από ανοξείδωτο χάλυβα 904L θερμής έλασης, κράμα 904L UNS N08904 ανθεκτικό στη διάβρωση 1500*6000mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
6.0mm 8.0mm 12.0mm Uns N08904 904L Ανοξείδωτη Πλάκα DIN 1.4539 Πλάκα Tisco Ss904L Πλάκα
| Εύρος πάχους: | 0.6 - 30.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm, 1219mm, 1500mm ή προσαρμοσμένο |
| Μήκος: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm ή προσαρμοσμένο |
Αντιόξινη 904L πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμά ελατημένη για εφαρμογές δοχείων υπό πίεση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Μη μαγνητικό φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304 θερμής έλασης 0,6mm - 40,0mm για βιομηχανικές εφαρμογές
| Εύρος πάχους: | 0,6mm - 40,0mm |
|---|---|
| Επιλογές πλάτους: | 1000mm, 1219mm, 1250mm, 1500mm, 1800mm, 2000mm |
| Επιλογές μήκους: | 1000mm - 6000mm |
EN φύλλο 0.4100mm 2B NO.1 1500mm 2000mm ανοξείδωτου 10088-2 1,4404
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο ανοξείδωτου |
| Βαθμός: | 1.4404 |
Τύπος 304 316L 2205 Χάλυβα από ανοξείδωτο χαλασμένο πλάκα ομαλή πλάτη πλάτη πάχος 3,0 mm 4,0 mm 5,0 mm 6,0 mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Πάχος: | 3.0 χιλ. 4.0 χιλ. 5.0 χιλ. 6.0 χιλ. 8.0 χιλ. |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Grade: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Πάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Στρογγυλή ράβδος Incoloy 800H Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες Κράμα Νικελίου-Σιδήρου-Χρωμίου για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Καθρέφτης χαραγμένο σχεδιαστικό φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304 διακοσμητικό για την κατασκευή ανελκυστήρων
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |

