Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
AISI304 316L 321 2205 Σιδηροτροφικό σίδερο διαμέτρου 4 - 40 mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 40 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Διπλό S32304 / Σύνθετο 2304 Σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφικές σιδηροτροφίες
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
316Ti Stainless Steel Seamless Pipe ASTM EN DN10-DN400
| Προϊόντα: | Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 316TI |
| Διάμετρος: | DN10 - DN400 |
Κύκλωμα ράβδου χάλυβα χάλυβα χάλυβα νικελίου / UNS N06002 ράβδοι Custom Cutting in Length
| Προϊόντα: | Hastelloy X Στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy Χ |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Υψηλής αντοχής 317L χαλύβδινο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 317L/S31703 |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |
Ψυχρής έλασης ανοξείδωτο ατσάλι 254SMO με γυαλισμένη επιφάνεια και αντοχή στη διάβρωση
| Πάχος: | Ψυχρή έλαση: 0,3mm-3mm, Θερμή έλαση: 3,0mm-80mm |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | Ψυχρής έλασης: 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1500*3000mm; Θερμής έλασης: 1500*6000mm, 1800*6000mm, 2000* |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304 με γυαλιστερό φινίρισμα καθρέφτη και σχέδιο κυματισμού νερού, πάχους 0,3-2,0mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανθεκτικός στη θερμότητα βαθμός πάχος πιάτων ανοξείδωτου 310S λέιζερ 1,0 - 30.0mm που κόβει το πιάτο SS
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S |
| Πάχος: | 1.0 - 30.0mm |
EN φύλλο ανοξείδωτου 10088-2 1,4404/316L και φύλλο πιάτων SS 0.3 - πιάτο 30.0mm SS
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Το κράμα 347 πιάτο φύλλων ανοξείδωτου cold-rolled το SS 4ft * 8ft 5ft * 10ft 1000mm
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 80.0mm |

