Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
Nitronic 50 Alloy Round Bar XM-19 Stainless Steel Bar Nickel Alloy Round Rod Custom Cutting in Length
| Προϊόντα: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | Xm-19 |
| Διάμετρος: | 5 - 300 mm |
Πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα 904L, θερμής έλασης, ακριβείας, με αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ζεστό τυλιγμένο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 904L με φινίρισμα BA για αντοχή στη διάβρωση
| Αριθμό μοντέλου: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM GB DIN UNS N08904 904L Ανοξείδωτη Πλάκα Θερμής Έλασης Ανθεκτική στη Διάβρωση με Υπηρεσία Κοπής Laser
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Χάλυβας Bao 10mm 304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης S30408 Πλάκα SS Πλάτος 2500mm
| Πάχος: | 0.4mm100mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm-2000mm |
| Μήκος: | 1000 mm-6000 mm |
654SMO Υπερ-αυστενίτικη μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα με φωτεινή επιφάνεια θερμά τυλιγμένη OD 6-300mm στρογγυλή ράβδο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 654SMO |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Φωτεινά γυαλισμένα 654SMO Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα Βαλβίδα θερμής έλασης με διάμετρο 6-300mm Υπερ-αυστενίτικο ανοξείδωτο χάλυβα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 654SMO |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ 304 τελειωμένο DIN1.4301 Inox ανοξείδωτου φύλλο μετάλλων φύλλων 2b BA
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
316LN Stainless Steel Plate Hot Rolled and Forged High-Performance SS Plate
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 304L 316L 316LN 310S 321 2205 2304 2507 904L 254SMO 630 .κ.λπ. |
| Πάχος: | 1.0 - 80.0mm |
SUS304 Ανοξείδωτη Λαμαρίνα Καρό Θερμής Έλασης και Γυαλισμένη για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

