Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
ASTM A276 304 316L Άξονες άξονας από ανοξείδωτο χάλυβα ίση γωνία / Άξονες καναλιού U από ανοξείδωτο χάλυβα
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Super Duplex Σιδηρουργικό Σιδηρουργικό Σιδηρουργικό Σιδηρουργικό Σιδηρουργικό
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Σύνθεση 2205 διπλής πλάκας από ανοξείδωτο χάλυβα Σύνθεση S31803
| Ονομασία των προϊόντων: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 2205 / 1.4462 / UNS S32205 |
| Δάχος: | 0.630.0mm |
Δυαδική σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα S32304 / 2304 για δομή γέφυρας μήκους 6m 12m
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Φωτεινά γυαλισμένες στρογγυλές ράβδοι / μαύρες ράβδοι κράμα νικελίου C276 Στρογγυλές ράβδοι Διαμέτρου 4 - 330 mm
| Προϊόντα: | Hastelloy c276 γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 10 - 330 mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα S30408 ASTM A240 πάχους 6mm με γυαλισμένη επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
| Πάχος: | 6mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 600mm~2030mm |
| Μήκος: | 300~6000mm, Μέγιστο 18000mm |
ASME SA240 S30408 Επιφάνεια Νο. 1 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 για βιομηχανικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 1,4301 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
3mm Παχιά Ανοξείδωτη Λωρίδα 316 Βαθμού με Γυαλισμένη Επιφάνεια για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 5 - 1500 mm (ψυχρής έλασης), 10 - 2000 mm (θερμής έλασης) |
| Σχήμα: | Επίπεδα |
ASTM Standard Hastelloy B-2 Round Bar High Purity Nickel Alloy Round Rod με προσαρμοσμένα μήκη
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Hastelloy Β-2 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
304 Hairline καθρεφτών τελειώνει το φύλλο ανοξείδωτου αυξήθηκε χρυσός 0.32.0mm
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο ανοξείδωτου |
| Βαθμός: | 201 304 430 316L |

