Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
2$α σπείρα 436L 0.52.0mm JIS G4304 λουρίδων λήξης SS για το αυτόματο σύστημα εξάτμισης
| Προϊόντα: | Λουρίδα ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1 - 10.0mm |
| Πλάτος: | ως το 1500 χιλ. |
Τετραγωνικός σωλήνας 201 σωλήνων SS/σωλήνων ορθογωνίων SS φωτεινή στίλβωση σωλήνων 304 SS για την υπαίθρια δομή
| Προϊόντα: | Σωλήνας Sauqre ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Πρότυπα: | ΤΟ EN ASTM ΜΒ |
Πλάκα CU-ETP καθαρού χαλκού 99,9% 99,95% χαλκού Πλάκα κοπής CNC C11000 Κόκκινο χαλκό
| Προϊόντα: | Χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | Κεφάλαιο 2 |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN DIN JIS |
Αντιστροφική πλάκα ελέγχου AISI Ss 304 Δυνατότητα 0,5 - 6,0 mm
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Δάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Hastelloy C276 φύλλα και πλάκες Custom Laser Cutting οποιουδήποτε μεγέθους ASTM B575 κράμα 2.4819
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS N10276 / 2.4819 |
| Πάχος: | 30,0 - 50,0 mm |
Πιάτο Inconel 800H 0.330.0mm 1000mm 1219mm 1500mm κραμάτων νικελίου UNS N08810
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Πάχος: | 0.6 - 30.0mm |
Πλάκα από κράμα νικελίου DIN 2.4819 Hastelloy C-276 με επιφάνεια 2B NO.1 και αντοχή στη διάβρωση σε θερμοκρασία
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | 2.4819 |
| Δάχος: | 1.0 - 30.0mm |

