Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ hot rolled stainless steel round bar ] αγώνας 857 προϊόντα.
201 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα Άγκυρο ράβδος Διάδρομος ράβδος επίπεδη ράβδος ASTM EN DIN GB JIS Standard SS Bar
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
Εναλλακτικά, για την παραγωγή αλουμινίου από ατσάλι
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
304 316 Σιδηροτροφία από ανοξείδωτο χάλυβα / ΣΣ Σιδηροτροφία ευθείες ράβδοι μήκους 6m 12m
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Διάμετρος σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού σιδηροτροφικού
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
ASTM A955 AISI304 / 1.4301 / SUS304 Σίδερα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την ανάλυση των υλικών που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή οχημάτων.
| Ονομασία των προϊόντων: | Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 8 mm - 50 mm |
| Διάρκεια: | 6.1m ή σε οποιοδήποτε μήκος κατόπιν αιτήματος |
High Quality Monel 400 Round Bar Corrosion Resistant, HighStrength for Marine/Industrial Applications, Precision Machined
| Προϊόντα: | Μονέλ 400 στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Μονέλ 400 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
High Performance 445 Stainless Steel Sheet Corrosion-Resistant, Durable & Versatile
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 445 |
| Πάχος: | 0.3 - 5.0mm |
Ανοξείδωτη Δοκός Η με Θερμή Κύλιση και Επιφανειακή Επεξεργασία με Όξυνση, με Προσαρμοσμένες Προδιαγραφές
| Σχήμα: | Δάσος H |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
Μονομπλοκ στρογγυλή ράβδος Monel K500 με εξαιρετική αντοχή στην κόπωση, υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό και αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | K500 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

