Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα ASTM A240 321 Ψυχρής έλασης πλάκα SS πάχους 0,5 - 80,0mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανθεκτικό στη διάβρωση 321 Πλάκα και φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα με πλάτος 1500 mm, ψυχρά κυλούμενα για εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
ASTM A240/240M Κρύο έλαση 321 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες για βιομηχανικές εφαρμογές
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
2000 mm πλάτος 321 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 3,0 - 40,0 mm για εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
| Πλάτος: | 2000 χλστ |
|---|---|
| Εύρος πάχους: | 3,0 - 40,0 mm |
| Αριθμό μοντέλου: | 321 |
Πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα ASTM A240 Βαθμού 321 με πάχος 0,6 - 80,0 mm διαθέσιμη για προσαρμοσμένη κοπή
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα ASTM A240 321 3,0 - 80,0mm Προμηθευτής TISCO POSCO
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πλάκα ανοξείδωτου χάλυβα ASTM A240 304 με φινίρισμα επιφάνειας Νο. 1 και μέγεθος 1500X3000mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με φινίρισμα hairline 0,3 - 12,0mm Πρότυπο ASTM AISI Φύλλο SS
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ζεστά κυλούμενα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 316Ti UNS S31635 0,8 - 10,0 mm
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 316Ti |
| Διάμετρο: | 1500mm 1219mm 1000mm |
EN 10088 Κατηγορία 1.4432 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Μονάχα 0,4 - 40,0 mm X2CrNiMo17-12-3
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | EN 1.4432 |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

