Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
CNC λέιζερ που κόβει το πιάτο 310S 316L 321 410 420 430 431 ανοξείδωτου ASTM A240
| ΠΡΟΪΟΝΤΑ: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Πάχος: | 3.0100.0mm |
316Ti 1.0 - 30.0 mm Αντιαποκριστική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 316Ti |
| Δάχος: | 1.5 - 50.0 mm |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα HV 600 Full Hard AISI 301 ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 301 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα S30408 ASTM A240 πάχους 6mm με γυαλισμένη επιφάνεια για βιομηχανικές εφαρμογές
| Πάχος: | 6mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 600mm~2030mm |
| Μήκος: | 300~6000mm, Μέγιστο 18000mm |
Εξωτερική διάμετρος 25mm 32mm 38mm 42mm 48mm 50mm ατσάλινο σωλήνα φωτεινό γυαλισμένο για τη δομή
| Προϊόντα: | Φωτεινός γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| πρότυπο: | ΑΣTM GB EN |
304 Hairline καθρεφτών τελειώνει το φύλλο ανοξείδωτου αυξήθηκε χρυσός 0.32.0mm
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο ανοξείδωτου |
| Βαθμός: | 201 304 430 316L |
Το ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο ανοξείδωτου 304 κουλουριάζει το σχοινί λουρίδων 0,3 - 3.0mm SS
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Ψυχρής έλασης ανοξείδωτο ατσάλι 254SMO με γυαλισμένη επιφάνεια και αντοχή στη διάβρωση
| Πάχος: | Ψυχρή έλαση: 0,3mm-3mm, Θερμή έλαση: 3,0mm-80mm |
|---|---|
| Τυπικό μέγεθος: | Ψυχρής έλασης: 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1500*3000mm; Θερμής έλασης: 1500*6000mm, 1800*6000mm, 2000* |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Πλάκα και φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A240 βαθμού 317L θερμά κυλούμενα NO.1 Επιφάνεια 3,0 - 16,0 mm πάχος
| Προϊόντα: | φύλλα και πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 201 202 218 304 310S 310H 316L 317L 409L 430 κλπ. |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
ASTM / EN / JIS Πρότυπο πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα 321 321H πάχος 0,6 - 80,0 mm από την TISCO
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

