Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Ψυχρής έλασης πηνίο από ανοξείδωτο χάλυβα 443 με γυαλισμένη επιφάνεια και αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 443 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ο βαθμός 201 φραγμός 304 ανοξείδωτου κρύο 316L σύρει το φωτεινό EN ASTM JIS DIN
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός φραγμός ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 303 316L 410 420 430 440 |
| Μήκος: | 3m, 4m, 6m ή συνήθεια ως αίτημα |
X3CrNiMoN27-5-2 / EN 1.4460 Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI329 Στερεό διάλυμα
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Ανθρακός 0,04% - 0,10% 316 Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα φύλλα Κόψιμο λέιζερ Κόψιμο πλάσμα Κόψιμο χωρίς βούρτσα
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Δυαδική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A240 / EN 10088
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Premium 254SMO Ανώτερη αντοχή στη διάβρωση για σκληρά περιβάλλοντα
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 254SMO |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |
Ετικέτα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM A240 317L
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 317L/S31703 |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |
Πολυδιάστατη πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 329
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 329 / S32900 |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304 με γυαλιστερό φινίρισμα καθρέφτη και σχέδιο κυματισμού νερού, πάχους 0,3-2,0mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
321 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης τιτανίου σταθεροποιημένη ανθεκτική στη θερμότητα για εφαρμογές υψηλής θερμοκρασίας
| Αριθμό μοντέλου: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

