Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Υψηλό άνθρακα 0,04% - 0,1% 316 / 316H φύλλα και πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 - 3,0 mm ψυχρά κυλούμενα
| Προϊόντα: | Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 316 / 316H |
| Τύπος: | ASTM EN JIS GB |
2B NO.1 HL 8K Επιφανειακή πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 904L / DIN 1.4539 SS Πλάκα / φύλλο SS
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |
Σύνθεση 254SMO Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα UNS S31254 SS Πλάκα πάχους 1,0 - 30,0 mm από BAOSTEEL
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 254SMO |
| Δάχος: | 0.630.0mm |
ΑΣTM A240 310S φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Ιδανικό για εξοπλισμό κλιβάνου και θερμικής επεξεργασίας
| προϊόντα: | πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| πάχος: | 0,5-80,0 χλστ |
301 / SUS301 / 1.4310 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 0.1 - 3.0mm Πάχος Ακριβής κοπή με σχίσιμο χωρίς γρέζια Με πιστοποιητικό EN 10204-3.1
| προϊόντα: | Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 301 |
| Πάχος: | 0.1 - 3.0mm |
Tisco 321 Ανοξείδωτη Πλάκα και Φύλλο με Πλάτος 1800mm 2000mm και Πάχος 3.0 - 14.0mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανθεκτικό στη διάβρωση φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα SS 316L ψυχρής έλασης με φωτεινή επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 316 λίτρα |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πλάκα ελέγχου από ανοξείδωτο χάλυβα ποιότητας 304 316L με γυαλισμένη επιφάνεια και προσαρμόσιμες προεξοχές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 316L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Αντιολισθητικό δάπεδο από ψυχρά ελατό φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα SS304 με γυαλισμένη επιφάνεια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
321 Πλάκα και φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα, ψυχρά κυλούμενα, με φωτεινή επιφάνεια, 1500*6000 mm, με τυποποιημένο μέγεθος
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

