Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Καθρέφτης χαραγμένο σχεδιαστικό φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα 304 διακοσμητικό για την κατασκευή ανελκυστήρων
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
304 316 430 Ανοξείδωτη Λαμαρίνα Αντιολισθητική με Ψυχρής Έλασης Γυαλισμένη Επιφάνεια Υφή Φύλλο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 316L 430 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
304 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Ανοξείδωτη λαμαρίνα ψυχρής έλασης με γυαλισμένη επιφάνεια AISI 201 304 316L, με ανάγλυφη επιφάνεια (checker plate) και πλάκα πίεσης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 201 304 316 2205 304 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
304 316L Ψυχρής Κύλισης Γυαλισμένη Λαμαρίνα Ανισοπαχής Ανοξείδωτου Χάλυβα με Προσαρμοσμένα Σχέδια
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 316L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα της κλάσης ASTM A240 317L με τεχνική ψυχρής έλασης και γυαλισμένη επιφάνεια
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Το ανοξείδωτο 302 πιάτο φύλλων SS cold-rolled το φύλλο UNS S30200 ανοξείδωτου 302
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ 304 τελειωμένο DIN1.4301 Inox ανοξείδωτου φύλλο μετάλλων φύλλων 2b BA
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
EN φύλλο 0.4100mm 2B NO.1 1500mm 2000mm ανοξείδωτου 10088-2 1,4404
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο ανοξείδωτου |
| Βαθμός: | 1.4404 |
Καυτός - κυλημένο πιάτο 0.516.0mm 1500mm 1219mm 1000mm ανοξείδωτου 310s
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S / 1.4845 |
| Πάχος: | 0.4 - 16.0mm |

