Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Κρύο έλασμα 45# 50# 65mn Ck67 Ck67 Ck70
| Προϊόντα: | λουρίδα χάλυβα άνοιξη |
|---|---|
| Δάχος: | 0.3 - 3,0 mm |
| Διάμετρο: | 1000 mm 1250 mm ή κατόπιν αιτήματος |
Αριθ. 4 Τελειοποίηση της γραμμής της τρίχας Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 304L / SS S30403 σε 1220*2440mm Μέγεθος
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με φινίρισμα 2B BA σε πλάτους 1000 mm 1219 mm 1500 mm
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
Ανθεκτικό στη θερμότητα πιάτο EN 1,4833 X12CrNi23-13 3.030.0mm ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Υλικό: | Φύλλο ανοξείδωτου |
| Βαθμός: | 1.4833 |
Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα 304H φύλλο / πλάκα SS304H πλάκα άνθρακα 0.04-0.10 για ανθεκτικό στη θερμότητα μέρος
| Προϊόντα: | Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304H / UNS S30409 |
| Διάμετρο: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
TP304 / 316L εξαγωνικός σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα σύμφωνα με το ASTM A312
| Προϊόντα: | Εξαγωνικός σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Πιστοποιητικό EN 10204-3.1 Ψυχρής Έλασης Γυαλισμένο Φύλλο Ανοξείδωτου Χάλυβα 304L
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Τίσκο 304L φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 - 3,0 mm πάχος Κρύο έλαση με μέγεθος 4FT * 8FT σε απόθεμα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
2B Επεκάλυψη από χάλυβα από χάλυβα ανοξείδωτο 304L που σχηματίζεται από χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
254SMO UNS S31254 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,5-50 mm ψυχρά κυλούμενα και γυαλισμένα επιφάνειες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 254SMO |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |

