Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
AISI304 AISI316L Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201 304 316L.etc |
| Δάχος: | 1.0 - 8.0mm |
201 Πλάκα διαμαντιού από ανοξείδωτο χάλυβα / Πλάκα τσεκ / Πλάκα ανάγλυφης για πάτωμα
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Δάχος: | 0.5 - 8.0 mm |
310S / 1.4845 / TP310S / 06Cr25Ni20 Stainless Steel Seamless Pipe / Welded Pipe for Boiler
| Προϊόντα: | Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | TP310S/1,4845 |
| Διάμετρος: | DN10 - DN400 |
Φύλλο 2B 2$ος τελειώνοντας 0.83.0mm TISCO POSCO ανοξείδωτου 439
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Χαμηλός άνθρακας 446 φύλλο 2B TISCO BAOSTEEL AISI446 ανοξείδωτου
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
πιάτο 201 βαθμός 304 316L 321 1.08.0mm ανοξείδωτου 2B NO.1
| Όνομα προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L.etc |
| Πάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Πάχος πιάτων 347/347H ανοξείδωτου ASTM A240 AISI347H 0,6 - 16.0mm
| ΠΡΟΪΟΝΤΑ: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 347H |
| Πάχος: | 3.040.0mm |
Aisi 304 316 Πρωταρχική πλάκα ελέγχου από ανοξείδωτο χάλυβα χαμηλό κολβάλτιο Ss 1 μπάρα 2 μπάρες 3 μπάρες 5 μπάρες
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Δάχος: | 0.5 - 8.0 mm |
Heat Resistant Grade 321 Stainless Steel Plate ΑΣΤΜ Α240 Alloy 321 Sheet (Αλλαγές από χάλυβα)
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
ASTM A240 N08904 904L Ανοξείδωτο Ατσάλι Ψυχρής Κύλισης Ανθεκτικό στη Διάβρωση Φύλλο Μετάλλου SS
| Αριθμό μοντέλου: | 904L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

