Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Ψυχρά κυλούμενα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 301 με υψηλή αντοχή στην αντοχή και τη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | AISI301 / DIN 1.4310 / X10CrNi18-8 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
AISI 304 Γλυκιά πίσω πλευρά Αντικατάστατη στην ολίσθηση από ανοξείδωτο χάλυβα από την TISCO
| Ονομασία των προϊόντων: | Ελεγμένο πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | 201/202/304/304L/316/316L/309S/310S/410/420/430 |
| Δάχος: | 1.0 - 8.0mm |
Στρογγυλό πιάτο ανοξείδωτου κύκλων TISCO 3,0 - 100.0mm 321 2205
| ΠΡΟΪΟΝΤΑ: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Πάχος: | 3.0100.0mm |
Ανθεκτικό στη διάβρωση 310S Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 1.4845 / S31008 Συνθετικό για ακραία περιβάλλοντα
| προϊόντα: | πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 310S / 1.4845 / S31008 |
| πάχος: | 0,5-80,0 χλστ |
Ψυχρής έλασης Inconel 600 πηνίο με φωτεινή επιφάνεια και μέγεθος 1220*2440mm λωρίδα κράματος νικελίου 600
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Inconel600 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Υψηλό πιάτο ανοξείδωτου σκληρότητας ASME καυτό - κυλημένος 420 440C 17 - 4PH 17 - 7PH
| ΠΡΟΪΟΝΤΑ: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Πάχος: | 3.0100.0mm |
Hairline λέιζερ πιάτων ανοξείδωτου 321 310S που κόβει καυτά - κυλημένα 3,0 - 100.0mm
| ΠΡΟΪΟΝΤΑ: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L 310S 321 2205 2507.etc |
| Πάχος: | 3.0100.0mm |
Υψηλής αντοχής 317L χαλύβδινο φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 317L/S31703 |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |
ΑΣTM A240 Ελαστική πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ανθεκτική στη διάβρωση SUS321
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Πιάτο 3.0100mm 1500mm 1219mm 1000mm ανοξείδωτου ISO9001 316L
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 316L |
| Πάχος: | 0.4 - 16.0mm |

