-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
Τίσκο 304L φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 0,4 - 3,0 mm πάχος Κρύο έλαση με μέγεθος 4FT * 8FT σε απόθεμα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | 304L | Σχήμα | Επίπεδα |
|---|---|---|---|
| Τεχνική | ψυχρής έλασης | Επεξεργασία Επιφανειών | Αμεμπτος |
| Εύρος πάχους | 0,4 - 3,0 χιλιοστά | Τυπικό μέγεθος | 1220*2440, 1500*3000, 1500*6000, 2000*6000mm |
| Παραγωγική ικανότητα | 50000 KGS | Χημική σύνθεση γ | ≤0.03% |
| Χημική σύνθεση SI | ≤ 1,00% | Χημική σύνθεση MN | ≤2.00% |
| Χημική σύνθεση p | ≤ 0,045% | Χημική σύνθεση s | ≤0.03% |
| Χημική σύνθεση CR | 18-20% | Χημική Σύνθεση Ni | 9-13% |
| Υπηρεσία επιφάνειας | Ακατέργαστο φινίρισμα (2B NO.1) Φινίρισμα (HL 8K καρό.κ.λπ.) | ||
| Επισημαίνω | Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 0,4 - 3,0 mm |
||
Υψηλής ποιότητας φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα TISCO 304L που διατίθενται σε διάφορα πάχους και τυποποιημένα μεγέθη, ιδανικά για βιομηχανικές και εμπορικές εφαρμογές.
| Ονομασία του προϊόντος | 304L φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Δάχος | Κρύο έλαση: 0,3 mm-3 mm Ζεστά κυλούμενα: 3,0 mm-80 mm |
| Τυπικό μέγεθος | Χειροποίητο: 1000*2000mm, 1219*2438mm, 1500*3000mm Ζεστό έλαση: 1500*6000mm, 1800*6000mm, 2000*6000mm |
| Υπηρεσία | Τρίψιμο (κόψιμο με λέιζερ, κοψίμα με πλάσμα, μηχανή κοπής) |
| Υπηρεσία επιφάνειας | Ακατέργαστη τελική επεξεργασία (2B NO.1) Τελική επεξεργασία (HL 8K τετράγωνη κλπ.) |
| Τύπος | Αξιολόγηση των επιβατών και των επιβατών |
| Άλλες κατηγορίες | 200 σειρές: 201, 202 Η σειρά 300: 301, 304, 309S, 310S, 316L, 316Ti, 317L, 321, 347 Σειρά 400: 409, 409L, 410, 420, 430, 431, 439, 441, 443, 444 Ειδική κλάση: διπλό 2205, 2507, 904L, 254SMO, 253MA |
| Ετικέτα | TISCO, BAOSTEEL, ZPSS, LISCO, JISCO |
| Πεδίο εφαρμογής | Διακόσμηση, Βιομηχανία, Εργαλεία κουζίνας, Κτίριο, Ελκυστήρας |
Το κράμα 304L είναι από ανοξείδωτο χάλυβα της σειράς T-300, περιέχει τουλάχιστον 18% χρώμιο και 8% νικέλιο.Είναι το πρότυπο "18/8 ανοξείδωτο" που βρίσκεται συνήθως σε τηγάνια και εργαλεία μαγειρέματοςΤο κράμα 304L είναι το πιο ευέλικτο και ευρέως χρησιμοποιούμενο κράμα στην οικογένεια ανοξείδωτου χάλυβα, ιδανικό για μια ευρεία ποικιλία οικιακών και εμπορικών εφαρμογών.υψηλή ευκολία κατασκευήςΟι αυστενιτικοί ανοξείδωτοι χάλυβες θεωρούνται επίσης οι πιο συγκολλητοί από τους χάλυβες υψηλής κράμασης και μπορούν να συγκολληθούν με όλες τις διαδικασίες συγκόλλησης και συγκόλλησης αντίστασης.
| Τύπος | Γ | Ναι. | Μ | P≤ | S≤ | Αρ | Μo | Νι | Άλλα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SUS304L | ≤0.03 | ≤ 1.00 | ≤ 2.00 | 0.045 | 0.03 | 18-20 | - | 9-13 | - |
- Εξοπλισμός επεξεργασίας τροφίμων, ιδίως για την παρασκευή μπύρας, τη μεταποίηση γάλακτος και την παραγωγή οίνου
- Κουζίνα, νιπτήρες, νεροχύτες, εξοπλισμός και συσκευές
- Αρχιτεκτονική διακόσμηση και τυποποίηση
- Χρήση σε κατασκευές αυτοκινήτων και αεροδιαστημικών
- Κατασκευαστικό υλικό σε μεγάλα κτίρια
- Συσκευές για χημικές ουσίες, συμπεριλαμβανομένης της μεταφοράς
- Μεταλλουργοί θερμότητας
- Αμμοσφαιρίδια, βίδες, βίδες και άλλα στοιχεία στερέωσης στο θαλάσσιο περιβάλλον
- Βιομηχανία χρωστικής
- Τεχνουργήματα από υφαντικές ή συγκολλημένες ίνες για την εξόρυξη, την εξόρυξη και τη διήθηση νερού
- Τύπος 1: ξύλινες παλέτες και υδροστερό χαρτί
- Τύπος 2: ξύλινες παλέτες και αδιάβροχο χαρτί + ατσάλινη γωνία
- Τύπος 3: ξύλινες παλέτες και υδροστερό χαρτί + ατσάλινη γωνία + ξύλινες πλάκες κάλυψης
- Τύπος 4: Ξύλινο κουτί
Κάθε συσκευασία έχει φορτίο περίπου 1,5 - 2 τόνους
Η επιφάνεια των περιτυλίξεων ή των ταινιών καλύπτεται από αδιάβροχο χαρτί και πλαστική ταινία.
Κάθε πλαίσιο φορτίων εντός 6 τόνων
| Τροποποιημένο | 1 τόνος |
|---|---|
| Χρονοδιάγραμμα τιμής | Επενδύσεις |
| Πληρωμή | Ε/Κ κατά την προβολή ή 30% TT ως προκαταβολή |
| Χρόνος παράδοσης | 20-30 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης μέσω T/T ή L/C |
| Δείγμα | Δωρεάν δείγματα και τα έξοδα έκφρασης επιβαρύνονται από εσάς |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής με ανθεκτικό στο νερό χαρτί, μεταλλική παλέτα, προστασία γωνιακών ράβδων, χάλυβα ή όπως απαιτείται |

