Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
UNS N09925 / κράμα 925 Νικέλιο βάση κράμα στρογγυλή ράβδο διάμετρος 10 - 300mm σε 3-6m μήκος
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | incoloy 925 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
GH2132 US Standard Unss66286 Νικελική βάση κράμα στρογγυλή μπάρα στερεό διάλυμα τελική επεξεργασία
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | GH2132 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
Μονέλ k-500 κράμα στρογγυλή ράβδος / φωτεινές ράβδοι κόβουν οποιοδήποτε μήκος ASTM B865 κράμα
| Προϊόντα: | Πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Monel Κ-500 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Durable Monel400 Round Bar Ideal for Oil, Gas Aerospace High-Demand Projects
| Προϊόντα: | Μονέλ 400 στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Μονέλ 400 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Τεχνική διάταξη για την παραγωγή χημικών προϊόντων
| Προϊόντα: | Hastelloy X Στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy Χ |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
GH2132 Σύνθεση στρογγυλής ράβδου νικελίου - Χρωμίου Σύνθεση ανθεκτικός στη θερμότητα διάμετρος ράβδου 6 - 300 mm
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | GH2132 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
High Quality Monel 400 Round Bar Corrosion Resistant, HighStrength for Marine/Industrial Applications, Precision Machined
| Προϊόντα: | Μονέλ 400 στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Μονέλ 400 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Φωτεινή Πολωνική Incoloy 800H Στρογγυλή ράβδος / κράμα UNS N08810 Στρογγυλές ράβδοι από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
SAE 8620 κράμα γύρω από το φραγμό 10350mm καυτό - κυλημένη ράβδος χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Χάλυβας κραμάτων γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m |
Barra redonda de Hastelloy X mecanizada de precisión (UNS N06002) para rendimiento en entornos extremos con diámetro de 10-350 mm
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
|---|---|
| Μήκος: | προσαρμοσμένη κοπή σε οποιοδήποτε μήκος |
| Επιφάνεια: | φωτεινό, Μαύρο, τουρσί, γυάλισμα |

