Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] bij elkaar passen 507 producten.
UNS N09925 / legering 925 Nikkelbasis legering Ronde staaf Diameter 10 - 300 mm in 3-6m Lengte
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | incoloy 925 |
| Diameter: | 6 - 250mm |
GH2132 US Standard Unss66286 Nikkelbasis legering Ronde staaf Vaste oplossing Afwerking
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | GH2132 |
| Diameter: | 6 - 300 mm |
Monel k-500 legering Ronde staaf / heldere staven Snijdende elke lengte ASTM B865 legering
| Producten: | De plaat van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | Monel k-500 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Durable Monel400 Round Bar Ideal for Oil, Gas Aerospace High-Demand Projects
| Producten: | Monel 400 ronde balk |
|---|---|
| Cijfer: | Monel 400 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
ASTM-standaard Hastelloy X Ronde staaf maatmaat voor petrochemisch gebruik
| Producten: | Hastelloy X Ronde balk |
|---|---|
| Cijfer: | Hastelloy X |
| Diameter: | 10 - 350mm |
GH2132 legering ronde staaf nikkel - chroom legering hittebestendig staafdiameter 6 - 300 mm
| Producten: | De bars van de nikkellegering |
|---|---|
| Graad: | GH2132 |
| Diameter: | 6 - 300 mm |
High Quality Monel 400 Round Bar Corrosion Resistant, HighStrength for Marine/Industrial Applications, Precision Machined
| Producten: | Monel 400 ronde balk |
|---|---|
| Cijfer: | Monel 400 |
| Diameter: | 10 - 350mm |
Glanzend Pools Incoloy 800H Ronde staaf / legering UNS N08810 Ronde staalstaven
| Producten: | Incoloy 800H ronde staaf |
|---|---|
| Cijfer: | INCOLOY 800H |
| Diameter: | 10 - 350mm |
SAE 8620 Legerings Ronde Bar 10350mm Warmgewalste Staalstaaf
| Productennaam: | De Ronde Bar van het legeringsstaal |
|---|---|
| Diameter: | 10 - 350mm |
| Lengte: | 6m |
Precisie-gefreesde Hastelloy X Ronde Staaf (UNS N06002) voor Prestaties in Extreme Omgevingen met Diameter 10-350mm
| Diameter: | 10 - 350mm |
|---|---|
| Lengte: | op maat snijden op elke lengte |
| Oppervlak: | helder, zwart, beitsen, polijsten |

