Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Industrial-Grade Monel K500 Round Bar High Hardness, Anti-Oxidation Properties for Valve Stems, Shafts & Critical Engineering Uses
| Προϊόντα: | monel k500 γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Βαθμός: | Monel K500 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Μη συνθετικό κράμα 800H/HT υψηλής θερμοκρασίας
| Προϊόντα: | Φύλλο & πιάτο κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | UNS N08810 |
| Δάχος: | 0.5 - 30.0mm |
High Corrosion Resistant Monel400 Round Bar for Marine Chemical Industrial Applications
| Προϊόντα: | Μονέλ 400 στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Μονέλ 400 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Ακατέργαστο κράμα 718 στρογγυλή ράβδος / ράβδος Ακατέργαστο UNS N07718 ράβδος Ακατέργαστο ASTM EN DIN Standard
| Products: | Nickel alloy bars |
|---|---|
| Grade: | Inconel 718 |
| Diameter: | 6 - 300mm |
Ινκόνελ 718 / UNS N07718 Στρογγυλή ράβδος από κράμα νικελίου-χρωμίου ASTM Πρότυπο για τη Χημική Μηχανική
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | inconel 718 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
Στρογγυλή ράβδος Incoloy 800 / 800H / 800HT, θερμής έλασης, μαύρη επιφάνεια, κοπή κατά παραγγελία, οποιοδήποτε μήκος
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Ανθεκτική στη διάβρωση στρογγυλή ράβδος Hastelloy X για αεροδιαστημικές εφαρμογές με αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Hastelloy Χ |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
EN 1.4418 Ζεστό έλαση σφυρηλατημένο κράμα στρογγυλή ράβδος φωτεινή ράβδος κράμα 1.4418 άξονας
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | 1.4418 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
Ζεστή έλαση Hastelloy C-22 στρογγυλή μπάρα με εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση και διάμετρο 10-350 mm
| Εύρος διαμέτρου: | 10 - 350mm |
|---|---|
| Μήκος: | 3-4m/PCS |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |
Incoloy 800H Round Bar - Ανθεκτικό στη διάβρωση κράμα νικελίου με αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και προσαρμοσμένα μήκη και διάμετρο
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 800h |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

