Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Χαστέλλοι C-22 στρογγυλό κράμα 2.4602 με εξαιρετική συγκόλληση και ανθεκτικότητα στη διάβρωση για εφαρμογές πετρελαίου/αερίου
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C22 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
CD4MCU Duplex Stainless Steel Round Bar με ανώτερη αντοχή στη φθορά και αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | CD4MCU |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Πρωταθλήματα CD4MCU Duplex στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα - ανθεκτική στη διάβρωση, υψηλή αντοχή, ανθεκτική στη θερμότητα για σκληρά περιβάλλοντα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | CD4MCU |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM A276 Εξομαλυμένη με φωτεινότητα ράβδος από ανοξείδωτο χάλυβα 321 με εξωτερική διάμετρο 6-300mm
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
ASTM A479 303 Στρίψιμο φωτεινών στρογγυλών ράβδων από ανοξείδωτο χάλυβα με OD 6-300 mm και τεχνική θερμής έλασης
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |
201 Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα Άγκυρο ράβδος Διάδρομος ράβδος επίπεδη ράβδος ASTM EN DIN GB JIS Standard SS Bar
| Σχήμα: | Τμήμα γωνίας / Τμήμα διαύλου |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN ΜΒ JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 309S 310S 321 2205 2507.etc |
ASTM πρότυπο C10200 Χαλκό στρογγυλή ράβδος ομαλή επιφάνεια χωρίς βούρτσα C102 χαλκό ράβδος
| Ονομασία των προϊόντων: | Χάλκινη μπάρα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 4 - 200 mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμογή οποιουδήποτε μήκους ως αίτημα |
Ανθεκτικός στη θερμότητα χωρίς συγκόλληση σωλήνας DN10 κραμάτων 20 νικελίου - το EN DIN EN 10204-3.1 DN300 ASTM
| Προϊόντα: | Σωλήνας κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS NO8020 / 2.4660 / Alloy20 |
| Διάμετρος: | OD6 - 1020mm |
Σύνθεση C276 Στρογγυλή ράβδος ASTM EN DIN Τυπικές ζεστές κυλίνδρες ράβδους με μικρή ποσότητα παραγγελίας
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
EN DIN άνευ ραφής σωλήνας Inconel 718 το EN 2,4668 OD6 σωλήνων κραμάτων νικελίου ASTM - 219mm
| Προϊόντα: | Σωλήνας κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS N07718 / Inconel 718 / 2.4668 |
| Διάμετρος: | OD6 - 1020mm |

