Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
ASTM B574 Hastelloy C276 Νικελικό κράμα Στρογγυλή ράβδος θερμής έλασης Ανθεκτική στη διάβρωση Διαμέτρου 6 - 340 mm
| Εύρος διαμέτρου: | 6 - 340 mm |
|---|---|
| Μήκος: | προσαρμοσμένη κοπή σε οποιοδήποτε μήκος |
| Φινίρισμα επιφάνειας: | Μαύρο, φωτεινό |
Χαστέλλοι C276 Φωτεινή μπάρα Νικέλιο στρογγυλή μπάρα με υψηλή αντοχή στη διάβρωση και γυαλισμένη επιφάνεια για χημική επεξεργασία
| Αριθμό μοντέλου: | C276 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |
Σωλήνες και εξαρτήματα από νικελικό κράμα Inconel 718 ASTM EN DIN GB Standard Pickling
| Products: | Nickel alloy Pipe |
|---|---|
| Grade: | Inconel 718 |
| Diameter: | DN10 - DN300 |
c276 bar Ζεστό έλαση με στερεό διάλυμα 2.4819 / UNS N10276 ASTM EN DIN GB Standard
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | c276 |
| Διάμετρος: | 6 - 350mm |
2205 Duplex Stainless Steel Round Bar Diameter 4 - 350mm ASTM EN DIN GB Standard in 6m Length
| Όνομα προϊόντων: | Άξονα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
Σύνθετο 20 Νικέλιο Σύνθετο στρογγυλή ράβδος / ράβδος νικέλιο σύνθετο θερμό έλαση 10 - 250 mm UNS N08020 Σύνθετο
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | κράμα 20 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
ASTM EN DIN GB JIS Πρότυπο Hastelloy X Στρογγυλή ράβδος /Bright Bar / Ράβδος από κράμα νικελίου
| Προϊόντα: | Hastelloy X Στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | Hastelloy Χ |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Στρογγυλή μπάρα από κράμα Hastelloy με μικρή ανοχή
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Hastelloy |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM-Standard Inconel 625 Nickel Alloy Round Bars in Custom Sizes
| Προϊόντα: | Inconel 625 στρογγυλός φραγμός |
|---|---|
| Βαθμός: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
Τεχνική διάταξη για την παραγωγή χημικών προϊόντων
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Hastelloy Χ |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Ζωγραφική σε κρύο |

