Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
High-Quality Inconel 625 Nickel Alloy Round Bars for Industrial Applications
| Προϊόντα: | Inconel 625 στρογγυλός φραγμός |
|---|---|
| Βαθμός: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
718 Νικελικό κράμα Στρογγυλή ράβδος Inconel 718 Φωτεινή ράβδος / Ζεστό έλαση Νικελικού κράματος ράβδους Διαμέτρου 6 - 350 mm
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Grade: | Inconel 718 |
| Diameter: | 6 - 300mm |
Στρογγυλή μπάρα / μαύρη μαγειρεμένη ράβδο μήκους 6 μέτρων με πιστοποιητικό EN 10204-3.1
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy C22 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
EN 2.4602 / Hastelloy C-22 / UNS N06022 Στρογγυλή ράβδο από κράμα νικελίου Διαμέτρου 4 - 200 kgs
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy C22 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
GH4169 Στρογγυλή ράβδος νικελίου, ανθεκτική σε υψηλές θερμοκρασίες, κράμα GH169 θερμής έλασης
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | GH4169 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
Precision-Machined Inconel 625 Nickel Alloy Round Bars with Stable Performance
| Προϊόντα: | Inconel 625 στρογγυλός φραγμός |
|---|---|
| Βαθμός: | Ακατέργαστο 625 |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
GH4169 Στρογγυλή ράβδος νικελίου, σφυρηλατημένη ράβδος θερμής έλασης, με ειδική κοπή οποιουδήποτε μήκους
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | GH4169 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
ASTM EN DIN GB JIS Standard Hastelloy X Round Bar με αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες και αντοχή στη διάβρωση
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
|---|---|
| Μήκος: | Επεξεργασία |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | φωτεινό, Μαύρο, τουρσί, γυάλισμα |
Χαστέλλοι C276 Νικέλιο Στρογγυλή ράβδος θερμά έλασης Ανθεκτική στη διάβρωση με διάμετρο 30mm-100mm
| Αριθμό μοντέλου: | C276 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Μπάρα Στρογγυλή από Κράμα Νικελίου Hastelloy C276 με Κοπή Κατά Παραγγελία σε Μήκος με Πιστοποιητικό EN 10204-3.1 και Αντοχή στη Διάβρωση
| Διάμετρος: | 5 - 300 mm |
|---|---|
| Μήκος: | Μέσα σε 6m/PC |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | πάστωμα |

