Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
Ανθεκτική στη διάβρωση υψηλής αντοχής στρογγυλή ράβδος Monel400 για εφαρμογές πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Μονέλ 400 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
ASTM EN GB JIS Standard Hastelloy C276 Φωτεινή γυαλισμένη στρογγυλή ράβδο θερμά κυλούμενα και σφυρηλατημένα με διάμετρο 5 - 350 mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | C276 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Barra redonda de Monel 400 de alta resistencia a la corrosión para aplicaciones industriales químicas marinas con diámetro de 4-300 mm
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | Μονέλ 400 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ανθεκτικό στη διάβρωση Inconel 625 στρογγυλή ράβδος υψηλής αντοχής κράμα νικελίου θερμά ελατημένο για αεροδιαστημικές και χημικές εφαρμογές
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 625 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στη θερμότητα, επεξεργάσιμο στρογγυλό ράβδο Monel K500 από κράμα νικελίου για χημική επεξεργασία
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | K500 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
Ροκανίδι από Hastelloy C276 θερμής έλασης & φωτεινής στίλβωσης, κομμένο κατά παραγγελία σε οποιοδήποτε μήκος με μικρό MOQ
| Αριθμό μοντέλου: | C276 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | γαλβανισμένο εν θερμώ |
Στρογγυλή μπάρα από κράμα νικελίου θερμής έλασης Hastelloy C276 Bright Bar / Black Bar / Polishing Bar
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Χαστέλλοι C276 |
| Διάμετρος: | 6 - 300 mm |
Σύνθετο 800 / 800H / 800HT Νικέλιο Σύνθετο Στρογγυλή ράβδο φωτεινή γυαλισμένη με ανοχή H6 H7 H9 H11
| Προϊόντα: | Ακατέργαστο 800H στρογγυλή μπάρα |
|---|---|
| Βαθμός: | INCOLOY 800H |
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
ASTM B446 Inconel 625 Στρογγυλή Ράβδος με Διάμετρο 1-12" για Αεροδιαστημική Χρήση UNS N06625 Ράβδοι
| Εύρος διαμέτρου: | 1-12 ίντσες |
|---|---|
| Βαθμός υλικού: | UNS N06625 |
| Πυκνότητα: | 80,44 g/cm3 |
Μονομπλοκ στρογγυλή ράβδος Monel K500 με εξαιρετική αντοχή στην κόπωση, υψηλή αντοχή σε εφελκυσμό και αντοχή στη διάβρωση
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | K500 |
|---|---|
| Σχήμα: | Γύρω |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

