Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ astm en din gb standard nickel alloy round bar ] αγώνας 507 προϊόντα.
EN DIN άνευ ραφής σωλήνας Inconel 718 το EN 2,4668 OD6 σωλήνων κραμάτων νικελίου ASTM - 219mm
| Προϊόντα: | Σωλήνας κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Βαθμός: | UNS N07718 / Inconel 718 / 2.4668 |
| Διάμετρος: | OD6 - 1020mm |
Επικεντρωμένη παραγωγή από ατσάλι
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 316Ti |
UNS S21800 Νιτρονική 60 Σκληρή στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM EN DIN Standard
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Η UNS S21800 / Νιτρονική 60 |
| Διάμετρος: | 10 - 350 mm |
EN 1.4418 (04Cr16Ni5Mo) Στρογγυλή ράβδο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | 1.4418 μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6m ή κόβοντας οποιοδήποτε μήκος ως αίτημα |
DIN 1.6523 Δομική ένωση ράβδους χάλυβα SAE8620 στρογγυλή ράβδος 20NCD2 ένωση
| Ονομασία των προϊόντων: | Στρογγυλή μπάρα από κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6 μέτρα |
DIN 1.6523 Структурна легирана стомана пръти SAE8620 кръгъл прът 20NCD2 легиран прът
| Όνομα προϊόντων: | Στρογγυλή ράβδος από κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Μήκος: | 6μ |
Πλάκα από κράμα νικελίου DIN 2.4819 Hastelloy C-276 με επιφάνεια 2B NO.1 και αντοχή στη διάβρωση σε θερμοκρασία
| Προϊόντα: | Πλάκα από κράμα νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | 2.4819 |
| Δάχος: | 1.0 - 30.0mm |
Σύνθετο 23MnNiMoCr54 Στρογγυλή ράβδο GB Τεχνική σιδηρουργική στρογγυλή ράβδο θερμής έλασης 10 - 300 mm Διαμέτρου
| Ονομασία των προϊόντων: | Στρογγυλή μπάρα από κράμα χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 - 350mm |
| Διάρκεια: | 6 μέτρα |
Hastelloy G3 στρογγυλή ράβδος νικελίου με βάση κράμα ράβδος διαμέτρου 10 - 250 mm UNS N06030
| Προϊόντα: | Φραγμοί κραμάτων νικελίου |
|---|---|
| Αξία: | Hastelloy G-30 |
| Διάμετρος: | 6 - 250mm |
ASTM 201 304 310 430 Ανοξείδωτη Λάμψη Επιφάνειας Στρογγυλή Μπάρα Ψυχρής Έλξης Θερμής Έλασης
| Σχήμα: | Γύρω |
|---|---|
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ευφυής |

