Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Koudgewalste 254 SMO-plaat met helder oppervlak en corrosiebestendig roestvrij staal spoel UNS S31254
| Model-NR.: | 254 SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Warmgewalste 347 SS van de Roestvrij staalplaat Plaat 3,0 - 16.0mm 1500mm Breedte TISCO POSCO
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 347 |
| Dikte: | 1.030.0mm |
430 roestvrijstalen spoel BA helder geantend BBA SS Spoeldikte 0,3 - 3,0 mm SS-strook
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |
EN 1.4021 Roestvrij staalbalk/ronde balk/vlakke balk/vierkante balk SS420 X20Cr13 roestvrij staal
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
SA269 SA213 Naadloos buisje van roestvrij staal OD6 - 114 mm helder gegalvaniseerd buisje
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Standaard: | ASTM GB EN |
Hittebestendige 309S roestvrijstalen buisbuis SS-buis in 6m lengte pickeling & helder oppervlak afwerking
| Producten: | Roestvrijstalen naadloze pijp |
|---|---|
| Cijfer: | 309S |
| Diameter: | DN10 - DN400 |
Roestvrij staalplaat 329 hitte- en corrosiebestendig, ontworpen voor zware toepassingen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 329 / S32900 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Gepoetste afwerking 304 roestvrij staalplaat Duurzaam, corrosiebestendig en esthetisch voor architectonisch gebruik
| producten: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 201 304 316L 410 430 |
| dikte: | 0,4 - 16,0 mm |
SS304 316L roestvrij staal, met een gekaard plaat, warmgewalst anti-slip oppervlak voor industrieel gebruik
| Model-NR.: | 304 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

