Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
1800 mm breedte 321 roestvrijstalen plaat met 2,0 - 40,0 mm dikte SS plaat
| Breedte: | 1800 mm |
|---|---|
| Dikte bereik: | 2,0 - 40,0 mm |
| Staalkwaliteit: | 321 |
Op maat gesneden 321 roestvrijstalen plaat met EN 10204-3.1 certificaat en dikte 3,0 - 80,0 mm
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Hoogwaardige 321 Roestvrij Staalplaat Warmgewalst met 1500 mm Breedte en Corrosiebestendigheid
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Naadloze SS-buis 304 316L 2205 koudgewalste gepolijste roestvrijstalen buis
| Modelnummer: | 304 316L 2205 |
|---|---|
| Vorm: | Ronde |
| Techniek: | koudgewalst |
Zinkgecoate koudgewalste stalen spoel met gespleten rand en breedte 10-2000 mm voor industriële toepassingen
| Randtype: | Spleetrand |
|---|---|
| Breedte bereik: | 10-2000 mm |
| Materiële cijfers: | SPCC,SPCD,SPCE,ST12-15,DC01-06,Q195A-Q235A,Q195,Q235AF |
SUS304 roestvrij staalblad Plaat Koudgewalste TISCO BAOSTEEL 1219mm
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |
Van de het Roestvrije staalplaat van SA240 SS321 het Bladen 1,4541 Breedte 1500mm 2000mm
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 80.0mm |
ASTM A276 Klasse 303 roestvrijstalen plaat AOD Groeiende SS plaat UNS S30300 0,5 - 10,0 mm Dikte
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 303 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Helder gegalvaniseerd afwerking BA spiegel roestvrij staal spoel / strips 6K 8K roestvrij staal rollen
| Producten: | Kool van roestvrij staal |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0 mm |

