Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
NL 1.4541 AISI321 5mm Roestvrij Staal Plaat Warmgewalst No.1 Afwerking
| Modelnummer: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Lasersnijden van 321 roestvrijstalen platen en vellen in diktes van 0,6 - 30,0 mm met op maat gesneden snijwerk
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 Roestvrij Staal Watergolf Stijl Decoratief Wandpaneel met Gepolijst Oppervlak Persstempelplaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Corrosiebestendig 254SMO roestvrij staalplaat met een hoog molybdeengehalte en koudgewalste afwerking
| Model-NR.: | 254SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Op maat gesneden 321 roestvrijstalen plaat met EN 10204-3.1 certificaat en dikte 3,0 - 80,0 mm
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 roestvrij staal Geruite Plaat 3.0mm - Warmgewalste 8.0mm
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 3.0- 8.0mm |
310S UNS S31008 Plaat van roestvrij staal
| Producten: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | UNS S31008 / 310S / 1.4845 |
| Breedte: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
Warmgewalst 317L 3,0 - 12,0 mm 317L legering roestvrij staal in spoelen
| Producten: | Plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | UNS S31703 / 317L |
| Breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |

