Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Klasse 304 316L 321 SS Roestvrij staal geïmprimeerde plaat Dikte 2 - 8 mm In voorraad
| Naam van de producten: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Graad: | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I vermelde maatregelen worden toegep |
| Dikte: | 0.5 - 8.0 mm |
UNS S30409 / 304H Roestvrijstalen plaat Dikte 3 mm 4 mm 5 mm 6 mm 8 mm 10 mm 12 mm
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 304H / UNS S30409 |
| Breedte: | 1500 mm 1219 mm 1000 mm |
Gouden Spiegel Roestvrijstalen Plaat SUS304 SS Plaat Dikte 0.4 - 1.5mm voor Decoratiematerialen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | SUS304 |
| Dikte: | 0,4 - 1,5 mm |
Hoge corrosiebestendigheid 317L roestvrij staalplaat voor chemische verwerking
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 317L/S31703 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
8K spiegel roestvrij staal plaat plaat 201 304 316L 410 430 4ft*8ft SS plaat met laserfilm voor het plafond
| producten: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 201 304 316L 410 430 |
| dikte: | 0,4 - 16,0 mm |
Koudgewalste plaat van 440 roestvrij staal met hoog koolstofgehalte en gepolijst oppervlak voor industriële toepassingen
| Model-NR.: | 440 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
1.4301 Warmgewalste gepolijste roestvrijstalen plaat SS 304 ASTM A240
| Model-NR.: | 1.4301 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
1.4571 Roestvrijstalen Plaat Hittebestendig Koudgewalst Helder Oppervlak S32168 Legering 321 SS Plaat
| Modelnummer: | 321 S32168 1.4571 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ASTM A240 Warmgewalste 304 Roestvrij Staalplaat met Gepolijst Oppervlak voor Industriële Toepassingen
| Model-NR.: | 304 S30408 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |

