Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Hexagonale koudgewalste heldere oppervlakte 420 Ronde staalstaaf ASTM A276 AISI 420
| Materiaal: | SUS 420 / 2Cr13 |
|---|---|
| Vorm: | Zeshoekig |
| Techniek: | koudgewalst |
Voor industriële toepassingen
| Randtype: | Spleetrand |
|---|---|
| Dikte bereik: | 0.11-3.0 mm |
| Breedte bereik: | 201250mm |
ASTM 201 304 Metaal van het Roestvrij staalblad 430 310S 316 321 304 maakte Geruite Anti Geperforeerde Drukvinger in reliëf
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
Het Roestvrije staalplaat UNS S30908 309S 1,4833 van ASTM A240 Hittebestendige 0.614.0mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Rang: | 309S/1.4833/S30908 |
| Dikte: | 0.4 - 16.0mm |
Duplex UNS S32550 roestvrijstalen plaat legering 255 roestvrijstalen 1.0 - 30.0 mm CR HR SS plaat
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S32550 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
UNS S32304 Duplex roestvrij staal plaat Dikte 3,0 - 40,0 mm Op maat gesneden Alle maten legering 2304 roestvrij staal
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S32304 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
SA240 Klasse 329 roestvrij staal plaat 0,4 - 20,0 mm SS plaat in 5ft*20ft 4ft*8ft UNS S32900
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S32900 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
AISI321 roestvrijstalen plaat Plaatdikte 0,8 - 60,0 mm in 1219 mm 1500 mm Breedte SS plaat
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | UNS S32100 / 321 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Hittebestendige roestvrijstalen plaat Klasse 314 / UNS S31400 SS Plaatdikte 3,0 - 60,0 mm
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 314 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Duplex 2205 plaat. DSS roestvrij staal plaat/strook/ spoel ASTM A240 UNS S32205 / UNS S31803
| Naam van de producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | 2205 / 1.4462 / UNS S32205 / UNS S31803 |
| Dikte: | 0.630.0mm |

