Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Duplex S32750 Stainless Steel Plate Alloy 2507 / EN 1.4571 Snijplaten
| Naam van de producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Graad: | UNS S32550 / legering 255 |
| Dikte: | 0.630.0mm |
XM-19 Stainless Steel Round Bar Hot Rolled & Forged Round Bars SS Rod Cutting into Any Length
| Producten: | Vlekvrye staalstaaf |
|---|---|
| Cijfer: | Xm-19 |
| Diameter: | 5-300 mm |
High Performance 445 Stainless Steel Sheet Corrosion-Resistant, Durable & Versatile
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 445 |
| Dikte: | 0.3 - 5.0mm |
SUS304 SUS316L SUS430 Roestvrij staal plaat Gepoetste haarlijn Afwerking Dikte 0,4 - 3,0 mm Met vinger-anti-print oppervlak
| producten: | Roestvrij stalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 201 304 316L 410 430 |
| dikte: | 0,4 - 16,0 mm |
Corrosiebestendig ASTM A240 Standard 254 SMO roestvrij staalplaat met hoog molybdeengehalte
| Model-NR.: | 254SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
321 Roestvrijstalen Plaat Warmgewalst Hittebestendig voor Drukvaten Legering 321 Plaat
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 roestvrij staal gecheckerde plaat Diamantplaat antisclip warmgewalst voor industrieel gebruik
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASTM A240 Legering 316LN Roestvrij Staalplaat voor Hoge-Temperatuur Toepassingen Koudgewalst met 0,6 - 80,0 mm Dikte
| Model-NR.: | 316LN |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
ENGELSE UNS N08904 ERW de Pijpenleveranciers van ASTM, Naadloze 904L-Roestvrij staalbuis DN10 - DN400
| Producten: | Roestvrij staal Gelaste Pijp |
|---|---|
| Rang: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Norm: | EN VAN ASTM GB |
De Plaat ASTM A240 UNS S31254 0,6 - 30.0mm SS van het legerings254smo Roestvrije staal
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 254SMO |
| Dikte: | 0.630.0mm |

