Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
1.4162 S32101 Duplex Steel Plate Cost-Effective Alternative to 2205 Stainless Steel
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | S32101 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
904L Roestvrijstalen Plaat Leverancier Hoogsterkte Legeringsplaten voor Chemische en Marine Toepassingen
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 904L / N08904 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
904L Roestvrijstalen Plaat Ultra-Laag-Koolstoflegering voor Hoogwaardige Engineering
| Producten: | plaat van roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 904L / N08904 |
| Dikte: | 1,0-80,0 mm |
Corrosiebestendig AISI 444 roestvrij staalplaat met helder oppervlak en koudgewalste techniek
| Modelnummer: | 444 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
304 Koudgewalste Gepolijste Roestvrijstalen Plaat en Traanplaat met Reliëfontwerp
| Modelnummer: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
304 Roestvrij Staal Geruite Plaat Warmgewalst Antislip Pers Stempel Patroonplaat
| Materiaal: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Cijfer: | 200 serie, 300 serie, 400 serie |
| Dikte: | 0.3-120 mm. |
AISI 304 SUS304 Warmgewalste, gepolijste ruwstaalplaat
| Model-NR.: | 304 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
ASME SA240 2000 mm Breed Legering 321 Hittebestendig Roestvrij Staal Plaat S32168
| Modelnummer: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
POSCO 321 Roestvrijstalen Plaat 3.0 - 80.0mm Lasergesneden Koudgewalste SS Plaat
| Vorm: | Vlak |
|---|---|
| Techniek: | koudgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |

