Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
zoekwoorden [ cold rolled stainless steel strip ] bij elkaar passen 955 producten.
Warmgewalste 316L roestvrij staalplaat 0,5 - 60,0 mm SS plaat 1.4404 / AISI316L roestvrij
| Producten: | Roestvrij staalplaat |
|---|---|
| Graad: | 316L / 1.4404 |
| breedte: | 1500mm 1219mm 1000mm |
ASTM A276 UNS S32900 Duplex roestvrijstalen staaf Ronde vorm SS329 staven
| Vorm: | Roestvrij staal Ronde Bar |
|---|---|
| Standaard: | ASTM EN GB JIS |
| Graad: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440 enz. |
316LN Stainless Steel Plate Hot Rolled and Forged High-Performance SS Plate
| Producten: | Roestvrijstalen plaat |
|---|---|
| Cijfer: | 304 304L 316L 316LN 310S 321 2205 2304 2507 904L 254SMO 630. Enz. |
| Dikte: | 1.0 - 80,0 mm |
Koudgewalste SS 316L Roestvrijstalen Plaat met 0,25 - 3 mm Dikte en Gepolijst Oppervlak
| Model-NR.: | 316L |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
Titanium gestabiliseerd 321 roestvrijstalen plaat hoge temperatuur bestand koudgewalst UNS S32100
| Model-NR.: | 321 |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | koudgewalst |
254 SMO Plaat - Corrosiebestendig Legering 254 Roestvrij Staal Plaat met Hoog Molybdeengehalte en Warmgewalste Afwerking
| Model-NR.: | 254 SMO |
|---|---|
| Vorm: | Vlak |
| Techniek: | Warmgewalst |
316L roestvrij staal warmgewalste hoekstaaf en kanaalstaaf in 30*30-100*100 maten
| Vorm: | U-kanaal |
|---|---|
| Techniek: | Warmgewalst |
| Oppervlaktebehandeling: | Helder |
1.08.0mm 316L Roestvrij staalplaat Geruite 1,4404
| Productennaam: | Roestvrij staal Geruite Plaat |
|---|---|
| Rang: | 201 304 316L.etc |
| Dikte: | 1.0 - 8.0mm |
309S hittebestendig Roestvrij staalbroodje
| Producten: | Roestvrij staalrol |
|---|---|
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Dikte: | 0.1 - 16.0mm |
EN 1,4310 Roestvrij staalblad 1219mm x10CrNi18-8 Certificaat 3.2
| Producten: | Roestvrij staalblad |
|---|---|
| Rang: | 200 reeksen 300 Reeksen 400 reeksen |
| Dikte: | 0.3 - 3.0mm |

