Alle producten
-
Roestvrij staalstrook
-
Roestvrij staalblad
-
Roestvrij staalplaat
-
roestvrij staalpijp
-
Roestvrij staalbar
-
Gegalvaniseerde Staalrol
-
Staalplaat
-
staal ronde bar
-
nikkellegering
-
Naadloze Staalpijp
-
Roestvrij staalstraal
-
Het Blad van de koperplaat
-
Koper Ronde Bar
-
Ronde staaf van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen kanaalbalk
-
Roestvrijstalen hoekbalk
-
Strip van roestvrij staal
-
Roestvrijstalen platte staaf
-
Roestvrij stalen cirkel
-
Pijpmontage
-
Waterrimpel roestvrijstalen plaat
-
Nikkel legering en superlegering
-
Koudgewalste stalen spiraal
-
Koper
-
Nikkelbasislegeringsproducten
-
Anderen
-
Raian IonescuMateriële zeer goede kwaliteit. wij hebben samenwerken meer dan 10 Jaar. Zij wisselen partijensoorten staalmateriaal uit. Al materieel kwaliteitsgoed. Zij plicht voor al materiële kwaliteit. Wij schaven verdergaan samenwerken met hen in de toekomst
Koudgewalste 254 SMO-plaat met helder oppervlak en corrosiebestendig roestvrij staal spoel UNS S31254
Productdetails
| Model-NR. | 254 SMO | Vorm | Vlak |
|---|---|---|---|
| Techniek | koudgewalst | Oppervlaktebehandeling | Helder |
| Specificatie | 0,01-3 mm | Dikte | 4 mm-100 mm |
| Breedte | 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm, 3500 mm | Lengte | 2000mm, 2440mm, 3000mm, 5800mm, 6000mm |
| Dikte | 8.0 g/cm3 | Smeltpunt | 1320-1390°C |
| Opbrengststerkte | Peddel (-20 ~ 120 ℃) | Treksterkte | 650 |
| Verlenging | 35% | Ni-inhoud | 17,5 - 18,5 |
| Cr-inhoud | 19,5 - 20,5 | ||
| Markeren | Koudgewalste 254 SMO-plaat,Helder oppervlak UNS S31254 blad,Corrosiebestendige Roestvrij staalrol |
||
Productomschrijving
254 SMO Plaat SA 240 UNS S31254 Plaat/Strip/Coil
Legering 254 SMO is een premium super austenitisch roestvrij staal met uitzonderlijke corrosiebestendigheidseigenschappen. Deze hoogwaardige legering biedt uitstekende weerstand tegen putcorrosie, spleetcorrosie, spanningscorrosie en corrosievermoeiing, waardoor het ideaal is voor veeleisende industriële toepassingen.
Productspecificaties
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Norm | ASTM A240 / ASME SA240 |
| Dikte | 4 mm - 100 mm |
| Breedte | 1000 mm, 1219 mm, 1500 mm, 1800 mm, 2000 mm, 2500 mm, 3000 mm, 3500 mm, etc. |
| Lengte | 2000 mm, 2440 mm, 3000 mm, 5800 mm, 6000 mm, etc. |
| Oppervlakteafwerking | 2B, 2D, BA, NO.1, NO.4, NO.8, 8K, spiegel, ruit, reliëf, haarlijn, zandstraal, borstel, etsen, etc. |
| Beschikbare vormen | Coils, Folies, Rollen, Platte plaat, Shim plaat, Geperforeerde plaat, Ruitplaat, Strip, Platstaven, Blank (Cirkel), Ring (Flens) |
Chemische samenstelling
| Element | Inhoud (%) |
|---|---|
| Nikkel (Ni) | 17,5 - 18,5 |
| Chroom (Cr) | 19,5 - 20,5 |
| Molybdeen (Mo) | 6,0 - 6,5 |
| Koper (Cu) | 0,5 - 1,0 |
| Stikstof (N) | 0,18 - 0,22 |
| Koolstof (C) | 0,02 max |
| Mangaan (Mn) | 1,0 max |
| Silicium (Si) | 0,08 max |
| Fosfor (P) | 0,03 max |
| Zwavel (S) | 0,01 max |
Mechanische eigenschappen
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dichtheid | 8,0 g/cm³ |
| Smeltpunt | 1320-1390 °C |
| Vloeigrens (0,2% offset) | 300 MPa |
| Treksterkte | 650 MPa |
| Rek | 35% |
Gelijkwaardige kwaliteiten
| Norm | Aanduiding |
|---|---|
| UNS | S31254 |
| Werkstoff Nr. | 1.4547 |
| AFNOR | Z1 CNDU 20.18.06Az |
| EN | X1CrNiMoCuN20-18-7 |
| SIS | 2378 |
Belangrijkste kenmerken en voordelen
Legering 254 SMO biedt superieure prestatiekenmerken, waaronder uitzonderlijke weerstand tegen door chloriden veroorzaakte corrosie, bijna twee keer de sterkte van roestvrij staal uit de 300-serie, hoge ductiliteit en uitstekende slagvastheid. Het lage koolstofgehalte minimaliseert het risico op carbidenneerslag tijdens verwarmingsprocessen.
Corrosiebestendigheid
- Uitstekende weerstand tegen putcorrosie en spleetcorrosie
- Minimaal risico op carbidenneerslag tijdens verwarming
- Superieure prestaties in chloridehoudende omgevingen
- Geschikt voor langdurige blootstelling aan zeewater zonder spleetcorrosie
Industriële toepassingen
- Petroleumproductieapparatuur
- Zeewaterbehandelingssystemen
- Voedsel- en chemische verwerkingsapparatuur
- Pulpmolen bleeksystemen
- Rookgasontzwavelingsscrubbers
- Tall oil destillatiekolommen
- Offshore olie- en gasproductieapparatuur
- Ontziltingsapparatuur
- Warmtewisselaars
- Pompen, kleppen en leidingwerk
- Bleekapparatuur in de pulp- en papierindustrie
Geadviseerde Producten

