Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Ψυχρά τυλιγμένη πλάκα 254 SMO με φωτεινή επιφάνεια και ανθεκτική στη διάβρωση UNS S31254 τροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 254 ΣΜΟ |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Καυτό - κυλημένο πιάτο πιάτων SS ανοξείδωτου 347 πλάτος TISCO POSCO 3,0 - 16.0mm 1500mm
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 347 |
| Πάχος: | 1.030.0mm |
430 Στυλοκύλινδρο από ανοξείδωτο χάλυβα BA Bright Anneal BBA SS Στυλοκύλινδρο Μονάδα 0,3 - 3,0 mm SS
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |
EN 1.4021 Άξονας από ανοξείδωτο χάλυβα / στρογγυλή άξονα / επίπεδη άξονα / τετραγωνική άξονα SS420 X20Cr13
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
SA269 SA213 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Products: | BA Stainless Steel Pipe |
|---|---|
| Grade: | 304 316L 321 2205 310S 904L.etc |
| Τύπος: | ΑΣTM GB EN |
Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 309S ανθεκτικός στη θερμότητα, σωλήνας SS σε μήκος 6m, φινίρισμα επιφάνειας με μαρινάρισμα & γυάλισμα
| Προϊόντα: | Σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 309S |
| Διάμετρος: | DN10 - DN400 |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 329 Ανθεκτική στη θερμότητα και τη διάβρωση, σχεδιασμένη για δύσκολες εφαρμογές
| Προϊόντα: | φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 329 / S32900 |
| Πάχος: | 1,0-80,0 χλστ |
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 304 με βουρτσισμένο φινίρισμα Ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση & Αισθητικό για αρχιτεκτονική χρήση
| προϊόντα: | Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Βαθμός: | 201 304 316L 410 430 |
| πάχος: | 0,4- 16,0 mm |
SS304 316L Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 304 316L |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | Θερμής έλασης |

