Όλα τα Προϊόντα
-
Λουρίδα ανοξείδωτου
-
Φύλλο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου
-
σωλήνας ανοξείδωτου
-
Φραγμός ανοξείδωτου
-
Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα
-
Πιάτο χάλυβα
-
χάλυβας γύρω από το φραγμό
-
κράμα νικελίου
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
-
Ακτίνα ανοξείδωτου
-
Φύλλο πιάτων χαλκού
-
Χαλκός γύρω από το φραγμό
-
Στρογγυλή μπάρα από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Μπάρα καναλιού από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Ράβδος γωνίας από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τρίχωμα περιτυλίγματος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Επίπεδη μπάρα από ανοξείδωτο ατσάλι
-
Κύκλος από ανοξείδωτο χάλυβα
-
Τοποθέτηση σωλήνων
-
Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα Water Ripple
-
Σύνθεση νικελίου και υπερσύνθεση
-
Πηνίο από χάλυβα ψυχρής έλασης
-
Χαλκός
-
Προϊόντα από κράματα βάσης νικελίου
-
Άλλοι
-
Raian IonescuΥλική ποιότητα πολύ υψηλή. πρέπει να συνεργαστούμε περισσότερο από 10 έτη. Ανταλλάσσουν τα είδη μερών υλικού χάλυβα. Όλο το υλικό ποιοτικό αγαθό. Αυτοί δασμός για όλη την υλική ποιότητα. Πλανίζουμε συνεχιζόμαστε συνεργαζόμαστε με τους στο μέλλον
λέξεις-κλειδιά [ cold rolled stainless steel strip ] αγώνας 955 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη κοπή λέιζερ 321 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,6 - 80,0 mm και τεχνική ψυχρής έλασης
| Μοντέλο ΑΡΙΘ.: | 321 |
|---|---|
| Σχήμα: | Επίπεδα |
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
Φύλλο ανοξείδωτου χάλυβα JIS G4305 SUS444 με πάχος 0,5 - 3,0 mm για εφαρμογές δεξαμενών νερού
| Σχήμα: | Επίπεδα |
|---|---|
| Τεχνική: | ψυχρής έλασης |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Αμεμπτος |
EN πρότυπα 321 πιάτο 1,4541 ASTM ΜΒ JIS ανοξείδωτου πιάτο και φύλλο ανοξείδωτου SS
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 321 |
| Πάχος: | 0.880.0mm |
AISI329 πάχος φύλλων & πιάτων ανοξείδωτου φύλλο 2B πιάτων 1,0 - 20.0mm SS cold-rolled
| Προϊόντα: | Φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές 300 σειρές 400 σειρές |
| Πάχος: | 0.3 - 3.0mm |
Πιάτο ανοξείδωτου ASTM A240 309S 3,0 - 16.0mm TISCO 1219mm
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός: | 309S |
| Πάχος: | 3.0 - 16.0mm |
316Ti Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ASTM EN DIN JIS Standard Hot Rolled din 1.4571 / UNS S31635 από ανοξείδωτο χάλυβα
| Προϊόντα: | Πιάτο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Αξία: | Η UNS S31635 / 1.4571 / 316Ti |
| πλάτος: | 1500mm 1219mm 1000mm |
Φωτεινή επιφάνεια 304 BA ατσάλινο περιέλιγμα 0,2 - 2,0 mm SS περιέλιγμα 1000mm 1219mm
| Προϊόντα: | Στρογγυλή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Δάχος: | 0.1 - 16.0 mm |
Μαύρο / Φωτεινό / Σπασμένο Ατσάλι Στρογγυλή ράβδο 304 316L 310S 321 329 347
| Σχήμα: | Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM EN GB JIS |
| Αξία: | 201 304 316L 321 309S 310S 2205 17-4PH 2507 410 420 430 431 440, κλπ. |
Ζεστά ελατημένα 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα πάχος 3,0 - 100 mm
| Προϊόντα: | Πλάκες από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αξία: | 304 316L 309S 310S 321 347 904L 2205 2507 254SMO |
| Τυπικό μέγεθος: | 1000*2000mm 1219*2438mm 1500*6000mm |

